60,4% біженців з України - особи працездатного віку, від 18 до 64 років

|
Версия для печатиВерсия для печати

За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) на 21 лютого 2023 року, в Європі було зареєстровано  біженців з України понад 8 млн осіб.

Такі дані наводить сайт European Central Bank.

Близько 40% українських біженців станом на лютий 2023 року були або працевлаштовані, або працювали за наймом.

При цьому, серед працездатних біженців віком від 18 до 64 років – 26,7% становили чоловіки. Жінки - 73,3%.

Загалом демографічний склад біженців виглядав наступним чином:

  • 33% біженців – діти;
  • 60,4% – особи віком від 18 до 64;
  • 6,6% – люди старші 65 років.

Понад 4,8 млн українських біженців зареєструвалися за схемами тимчасового захисту в Європі, у тому числі понад 2,1 млн у країнах єврозони.

Географічна близькість до України виявилася основним фактором, що стимулював потоки біженців. При цьому у місцевому населенні частка українців була найвищою у Балтійському регіоні:

  • в Естонії — 3,23,2%;
  • у Литві — 2,72,7%;
  • у Латвії — 2,4%.

Якщо розглядати приклад Естонії, то там вже працевлаштовані близько 55% українських біженців працездатного віку з тимчасовим захистом. У Литві ця часткам становить приблизно 50%.

Українці працюють здебільшого в обробній промисловості, будівництві, оптовій та роздрібній торгівлі, готельній сфері та громадському харчуванні, а також у сфері адміністративних послуг.

Для порівняння, в Ірландії частка українських біженців у населенні становила 1,3%, але у січні 2023 року лише близько 20,7% людей працездатного віку працювали. Для них проблемою під час працевлаштування є незнання англійської мови.

Загалом в 2022 році українці збільшили робочу силу єврозони на 0,5%.

Найменша частина біженців була в південних країнах Європи.

У Польщі зареєстровано понад 1,5 млн біженців, що робить її найбільшою країною-отримувачем українських біженців у Європі. У Чехії зареєстровано майже 0,5 млн біженців. В обох країнах зафіксовано частку українських біженців до населення понад 4%.

 «Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]