Депопуляція України: через війну в до країн ЄС виїхало понад 900 тисяч дітей, росія вкрала 230 тисяч

|
Версия для печатиВерсия для печати

Через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну, на територію країн Європейського Союзу виїхало понад 900 тисяч дітей.

Про це під час брифінгу повідомила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

“В умовах війни понад 900 тисяч дітей виїхало до країн Європейського Союзу. Найбільше з них виїхало до Польщі, це майже 500 тисяч дітей, до Молдови понад 150 тисяч, до Угорщини понад 100 тисяч дітей, до Румунії та Словаччини понад 90 тисяч дітей”, – оголосила спікерка.

Вона також додала, що за межі України евакуйовано 4 177 дітей-вихованців інституційних закладів, серед них – 2 382 діти-сироти, або ті, хто позбавлений батьківського піклування.

“Всі діти, які були вивезені у країни ЄС, взяті на облік. Встановлений відповідний контроль над перебуванням там цих дітей. Ми будемо вживати всіх заходів для того, щоб коли буде безпечно, повернути їх назад”, – додала заступниця міністра.

Від початку повномасштабної війни понад 234 тисячі українських дітей були примусово вивезені у рф, на тимчасово окуповані території або до білорусі.

Про це у Медіацентрі Україна заявила уповноважена президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук.

"За даними з відкритих джерел, станом на сьогодні кордон у бік Росії та ОРДЛО перетнуло понад 234 тисячі дітей. Це примусово депортовані, примусово переміщені діти або на тимчасово окуповані території, або до РФ, або до Республіки Білорусь", – зазначила вона.

 

Герасимчук наголосила, що такі дії є незаконними, забороненими Женевською конвенцією, міжнародним правом, і Україна буде боротися за кожну дитину.

За словами уповноваженої з прав дитини, наразі понад 7,5 млн українських дітей потерпають від війни, і мова не лише про тілесні ушкодження. Йдеться про порушення психологічного, психоемоційного стану, і абсолютне порушення всіх прав дитини.

"Ті дії, які вчиняє Російська Федерація по відношенню до українських дітей, мають всі ознаки геноциду українського народу", – наголосила Герасимчук.

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України відкрито 393 кримінальних проваджень щодо злочинів рашистів проти українських дітей – 588 дітей постраждали і 162 загинули.

Фото: EPA/UPG

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:00
Ворог просунувся у Часовому Яру, Максимільянівці та біля Цукуриного
21:23
Керівник Хмельницької обласної прокуратури, "інвалід" Олійник звільнився за власним бажанням, - Офіс Генпрокурора
21:14
"Корабельна сосна" Аллахвердієва отримала підозру в незаконному збагаченні на понад 20 млн грн
20:00
У п'ятницю дощитиме лише на південному сході України, заморозки
18:07
Українці за те, щоб єдину Православну Церкву очолив Епіфаній (ОПИТУВАННЯ)
17:15
Leo Beauty Club анонсує співпрацю з beauty-амбасадором Романом Кравцем aka Beauty Jocker (ТГ-канал «Джокер»)
16:13
Шантажиста та власника ТГ «Джокер» Романа Кравця спіймали на тиражуванні чергового фейку
16:01
Тепер за перевіркою МСЕК чоловіків 25-60 років стежить СБУ
14:02
Кафедральний собор ПЦУ у Черкасах звільнено від провокаторів рпц-фсб, там вже моляться українською мовою
13:16
Зеленський представив План перемоги на засіданні Ради ЄС

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]