Австралія підтримала вимогу обмежити вето Росії в Раді безпеки ООН

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Влада Австралії підтримує вимогу Президента України Володимира Зеленського про позбавлення Росії права вето в Раді Безпеки ООН. 

Як повідомляє Bloomberg, про це заявила міністр закордонних справ країни Пенні Вонг, закликавши до подальших реформ в організації.

«Ми маємо вимагати більшого від постійних членів, включаючи обмеження на використання вето. Росія щодня глузує з ООН, продовжуючи своє незаконне та аморальне вторгнення в Україну», — заявила Пенні Вонг у своїй промові перед Генеральною Асамблеєю ООН.

У середу, 20 вересня, Володимир Зеленський заявив членам Ради Безпеки ООН, що право вето, яке має Москва, заважає Раді безпеки ООН адекватно реагувати на російське вторгнення в Україну. Рада безпеки складається з 15 членів, з яких п'ять мають право вето: Китай, Росія, Франція, Великобританія та США.

"Ми повинні забезпечити більше представництва як постійних, так і непостійних членів з Африки, Латинської Америки та Азії, включаючи постійні місця для Індії та Японії", - зазначила Вонг. Вона також зазначила, що Австралія прагне отримати місце у Раді Безпеки ООН на період із 2029 по 2030 рік.

За словами Вонг, ООН має невелику кількість конкретних механізмів для запобігання військовим конфліктам. Вона також закликала звернути увагу на напруженість у Південно-Китайському морі і розвиток ядерного озброєння Північною Кореєю. За її словами, ці виклики також є найгострішими за останні десятиліття і потребують активнішої уваги до запобігання конфліктам.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:13
Франція скликає уже другий саміт щодо безпеки Європи
20:09
Держдума рф ратифікувала "оборонний" договір із Білорусією, який втягує її у війну з Україною
20:00
У середу трохи сніжитиме на заході та півночі України
19:06
Не кращі за комуністів: "завдяки" малокультурній владі майже втрачена пам'ятка архітектури національного значення - Церква Різдва на Полтавщині
19:00
Там, де при владі відповідальні люди, а не брехлива, аморальна гопота: Фінляндія та Швеція скликали термінові наради парламентів щодо України
18:54
Жодна країна світу не допомагала Україні на початку повномасштабного вторгнення РФ, - про це заявив Зеленський, який брехав про неможливість вже очевидного нападу РФ
17:45
Наріман Джелял став новим послом України в Туреччині
17:08
Усик без проблем захистить дисертацію в "ментівській академії", славнозвісно відомій своєю "науковою доброчесністю"
16:27
"Вперше з 1945 року війна може прийти на європейську землю": європейці є свідками немислимого альянсу між Путіним і Трампом - прем'єр Франції
16:13
США і Росія домовилися відновити штат посольств у Москві та Вашингтоні - Рубіо

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]