Донька Ірини Фаріон вимагає довічного ув'язнення для підозрюваного

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У справі про вбивство мовознавиці та громадської діячки Ірини Фаріон вимагатимуть змінити статтю на таку, що передбачає довічне ув’язнення.

Про це на пресконференції заявила адвокатка Наталія Романик, повідомляє hromadske.

За її словами, зараз справу розглядають за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство), що передбачає до 15 років за ґратами.

Захист потерпілої сторони вимагатиме перекваліфікації обвинувачення на другу частину цієї ж статті, яка передбачає довічне позбавлення волі. У цій частині йдеться про вбивство з особливою жорстокістю, з корисливих або хуліганських мотивів.

Як пояснила адвокатка Наталія Романик, їй стали відомі факти, які «свідчать про те, що є вагомі підстави для перекваліфікації статті».

«На мою думку, як адвоката, ті докази, які є в матеріалах кримінального провадження, говорять, що підозра щодо вчинення цього злочину саме цією особою, є абсолютно обґрунтована», — наголосила Романик. 

За її словами, наразі правоохоронці «майже цілодобово» працюють над проведенням слідчих дій, зокрема, допитів та слідчих експериментів.

Також адвокатка зазначила, що для підозрюваного призначили судово-медичну експертизу, щоб визначити чи є він осудним. Наразі проводять амбулаторну судово-психіатричну експертизу. Якщо підозрюваного визнають неосудним, сторона обвинувачення вимагатиме повторної експертизи. 

Також Наталія Романик зазначила, що готує клопотання про продовження запобіжного заходу для підозрюваного — тримання під вартою.

«Це вбивство було надзвичайно жорстоким та показовим. Він знав, що він робив, він зробив так, що вона моментально загинула на місці й лікарі не мали шансу її врятувати», — додала донька Ірини Фаріон Софія Семчишин. 

Після вбивства мовознавиці Ірини Фаріон її доньці Софії Семчишин надали особисту охорону і, за її словами, це «допомогло уникнути можливих інцидентів». Вона розповіла, що не отримувала прямих погроз, але були «підозрілі повідомлення».

«Поліція сказала, що мені потрібна охорона, коли ще шукали підозрюваного. Підозрілих осіб не було, лише отримувала повідомлення з невідомих номерів у Telegram: "де ти є?". Після цього мій особистий канал обмежили в доступі, аби невідомі номери не писали», — зауважила Семчишин.

На фото hromadske: Адвокатка Наталія Романик та донька Ірини Фаріон Софія Семчишин. Львів, 13 вересня 2024 року

«Аргумент»


Читайте також: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:11
18 вересня в Україні місцями короткочасний дощ, гроза, до +24° тепла
19:23
Привласнення коштів на укриттях цивільного захисту: БЕБ провело обшуки у підрядника та закладах освіти
18:11
Інноваційні функції відеокарт Palit
18:05
Більше тисячі членів Хезболли поранені в Лівані внаслідок кібератаки на їх пейджери
17:36
Факторы, влияющие на волатильность криптовалюты
17:33
СБУ знешкодила агентурну групу воєнної розвідки рф, яка шпигувала за підрозділами ЗСУ на Запоріжжі
16:32
ДБР повідомило про підозру старості округу та правоохоронцю з Рівненщини, які організували схему для ухилянтів
15:30
Wall Street Journal про загальні втрати України та Росії на війні: мільйон загиблих та поранених
14:20
"Слуги народу" прийняли законопроєкт про підвищення податків, закон почне працювати "заднім числом"
13:09
У МВС сподіваються на прийняття закону про тотальний відеонагляд до кінця року

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]