Енергетичне ембарго, зброя, трибунал: Європарламент схвалив вимоги через напад рф на Україну

|
Версия для печатиВерсия для печати

Депутати Європарламенту затвердили резолюцію, у якій вимагають повного ембарго на російський імпорт нафти, вугілля, ядерного палива та газу.

Про це повідомила пресслужба Європарламенту.

Парламент висловив обурення через повідомлення про звірства російських збройних сил в Бучі та інших українських містах і вимагає притягнути до відповідальності винних у скоєнні воєнних злочинів.

Депутати наголошують, що винні у військових злочинах мають бути притягнуті до відповідальності та закликають створити спеціальний трибунал ООН за злочини в Україні.

У резолюції, затвердженій у четвер 513 голосами проти 22, депутати Європарламенту закликають до додаткових каральних заходів, включаючи "негайне повне ембарго на російський імпорт нафти, вугілля, ядерного палива та газу".

Депутати зазначають, що цей крок має супроводжуватися планом забезпечення безпеки енергопостачання ЄС, а також стратегією "скасування санкцій у разі, якщо росія зробить кроки для відновлення незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів та повністю виведе свої війська з території України".

Депутати закликають лідерів ЄС виключити росію з G20 та інших багатосторонніх організацій, таких як Рада ООН з прав людини, Інтерпол, Світова організація торгівлі, ЮНЕСКО та інші, "що стало б важливою ознакою того, що міжнародна спільнота не повернеться до звичайних справ із державою-агресором".

 

Щоб зробити санкції більш ефективними, парламент закликає виключити всі російські банки із системи SWIFT, заборонити всім суднам, пов'язаним з росією, заходити до територіальних вод ЄС та швартуватися в портах ЄС, а також здійснювати автомобільні вантажні перевезення з росією та білоруссю.

Депутати Європарламенту також вимагають арешту "всіх активів, які належать російським чиновникам або олігархам, пов'язаним з режимом путіна, їхнім довіреним особам та підставним особам, а також активам у білорусі, пов'язаним із режимом лукашенка".

Вказуючи на участь білорусі у війні в Україні, резолюція вимагає, щоб санкції проти білорусі були такими самими, як санкції, введені проти росії, щоб закрити будь-які лазівки, які дозволяють путіну використати допомогу Лукашенку для обходу санкцій.

Парламент знову заявляє, що постачання зброї має продовжуватися та збільшуватися, щоб Україна могла ефективно захищатися.

Депутати Європарламенту підтримують подальшу оборонну допомогу, що надається українським збройним силам індивідуально державами-членами ЄС та колективно через Європейський фонд миру.

Глави МЗС країн Групи семи в четвер виступили з рішучим засудженням звірств російських військових у Бучі і інших населених пунктах України і підкреслили, що винні будуть встановлені і притягнуті до відповідальності.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]