Глава комітету Ради з нацбезпеки Завітневич заблокував ухвалення законопроєкту 8381 про публічність незбройних закупівель Міноборони

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ухвалення законопроєкту 8381, який поверне прозорість незбройних закупівель Міноборони, заблокував голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич (НА ФОТО).

Про це у Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін.

"Голова комітету ВРУ з питань нацбезпеки (О.Завітневич) заблокував прийняття законопроєкту #8381 про публічність незбройних закупівель Міноборони. Замість проголосувати законопроект (який Рада визначила невідкладним), його комітет відмовився це робити, створивши натомість якусь робочу групу", - розповів він.

За словами Шабуніна, Завітневич відмовився робити комітет публічним, як того вимагає закон.

"Тож і мотиви свого дивного рішення голова комітету сховав. Оскільки до законопроєкту подано лише 84 поправок, рішення комітету відкласти розгляд законопроєкту - чистої води саботаж. Цьогоріч Міноборони витратить на незбройні закупівлі більше 70 млрд грн. Комітет Завітневича допомагає Резнікову спустити ці гроші без будь-якої публічної звітності", - наголосив глава ЦПК.

Шабунін зазначив, що "заблокований Завітневичем законопроєкт розвʼязує проблему закритих незбройних закупівель безвідносно бажань/небажань міністра оборони".

"Він зобовʼязує публікувати ціну за одиницю товару як з нових, так і зі старих договорів. Власне, останнє і є найбільшим блоком законопроєкту. Схоже, що хтось дуже не хоче показати ціни зі старих контрактів… 

На цьому моменті я звертаюся до всіх захисників Олексія Резнікова. Друзі, щось не видно ваших постів на підтримку законопроєкту. Його прийняття – найлегший спосіб довести, що в контрактах Міноборони все прекрасно, а закупівля картоплі за 22 грн/кг – наклеп. Друзі, де ви? Давайте допоможемо міністру відстояти його чесне імʼя", - підсумував він.

Додамо, що Олександр Завітневич є випусником радянського військового вишу - КВІРТУ. Того самого, випусниками якого є відомі вороги та зрадники України і українців "майор" Микола Мельниченко, нардеп Олександр Третьяков, міністр-казнокрад Микола Злочевський і його поплічник Микола Лісін та інші. Цей виш, курсантом якого було неможливо стати без спецперевірки КДБ (і довірчих відносин з цією радянською спецслужбою - А.), до 1991 року був "кузнею кадрів" для подальшої атиукраїнської діяльності.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]