Келлог: Я публічно беру 180 днів, аби зробити так, що усі сторони війни будуть залучені в переговори

|
Версия для печатиВерсия для печати

За його словами, в контексті мирних переговорів є два окремі напрямки: український та російський.

Спеціальний представник президента США з питань України та Росії Кіт Келлог під час 8-го Українського ланчу в рамках Мюнхенської безпекової конференції заявив, що питання миру в Україні не вирішать за кілька хвилин. За його словами, нова адміністрація Білого дому за останні 30 днів досягла більше, ніж адміністрація демократів за останні три роки.

Трамп на війну проти України дивиться з погляду гуманності людини, зауважив Келлог.

"Втрати на українській стороні перевищують в три рази те, що втратила Америка у В'єтнамі та Кореї разом. Це майже рівень Другої світової війни... Президент Трамп говорить, що це потрібно припинити, повинен бути довготривалий мир", — наголосив Келлог, додаючи, що важливо також зберегти суверенітет України, аби вона була захищена. 

Він також зауважив, що європейські союзники в питанні встановлення миру будуть відігравати важливу роль. З цього процесу не виключать ні Україну, ні президента Володимира Зеленського, запевнив він. Втім, потрібно розуміти, що в контексті мирних переговорів є два окремі напрямки: український та російський. 

"Я публічно беру 180 днів, аби зробити так, щоб усі сторони були задіяні в переговорах", — зауважив Келлог.

Келлог також зазначив, що у перемовинах щодо миру відповідає за напрямок України, водночас спецпредставник американського президента з питань Близького Сходу Стівен Віткофф — за напрямок РФ.

"Важливо розуміти, у нас одночасно є напрямок України та напрямок Росії. У нас представник Віткофф задіяний, бо відповідає за російський напрямок. Я відповідаю — за український та європейський. Ми це робимо для швидкості, бо питання — коли це закінчиться", - вказав Келлог.

На запитання, як він бачить гарантії безпеки для України, Келлог відповів, що це має бути колективне бачення. За його словами, бачення не лише американців, але і всіх союзників.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський та віцепрезидент США Джей Ді Венс зустрілися 14 лютого на полях Мюнхенської безпекової конференції. За її підсумками представник Білого дому назвав розмову хорошою та заявив, що Штати прагнуть, щоб результатом завершення війни в нашій державі був довготривалий мир. Український лідер тим часом зауважив, що для його досягнення Київ потребує реальних гарантій безпеки, які зможуть зупинити російського диктатора Владіміра Путіна.

Зображення вгорі: Getty Images

«Аргумент»

На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]