Колишня ОПЗЖ досі відмовляється голосувати за антиросійські закони - гниди чекають "своїх"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховна Рада України не змогла б ухвалити 257 рішень без підтримки членів колишньої «Опозиційної платформи – За життя» від початку лютого 2022 року. Мова йде про 9% ухвалених парламентом рішень.

Це дослідили у Русі «Чесно».

Зокрема голоси ОПЗЖ допомогли ухвалити закони про скандальну містобудівну реформу (№5655) та правки про скасування пожиттєвого фінмоніторингу для високопосадовців (№8008).

В організації зазначають, що ексОПЗЖ використовують, коли треба «врятувати» ситуацію та проштовхнути відверто шкідливі ініціативи. В тому числі членів забороненої партії і залишають на високих посадах в парламентських комітетах.

При цьому колишня проросійська фракція ОПЗЖ повним складом не голосувала у ключових питаннях, де був хоч якийсь інтерес країни-агресорки. Наприклад, під час звернення до міжнародних організацій у зв’язку з ескалацією Росією безпекової ситуації навколо України, невизнання незалежності самопроголошених утворень ОРДЛО, голосування за вихід України з угод СНД. Вони не голосували навіть за продовження угоди між Україною та Нідерландами щодо розслідування падіння літака рейсу MH17. 

Раніше в президентській фракції «Слуга Народу» заявили, що проти позбавлення мандатів депутатів заборонених проросійських партій, лідери яких отримали реальні вироки за вчинені злочини, або обґрунтовані підозри у справах, за якими тривають розслідування. Водночас за даними соціологічного опитування, 14% громадян України виступають за дострокове позбавлення повноважень політиків від проросійських партій, ще 10,5% підтримують дострокове позбавлення повноважень та заборону балотуватись знову.


На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]