Опублікована статистика знищених росіянами храмів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Майстерня академічного релігієзнавства в рамках свого проекту «Релігія у вогні» підготувала 34-сторінковий звіт про те, які руйнування для церковних споруд України принесла війна, що розв’язана Росією, — у період з 24 лютого 2022 року по 24 серпня 2024 року.

За даними МАР, всього пошкоджено 512 храмів, з них 234 легко (до 15%) пошкоджені, 141 храм отримав до 45% пошкоджень, 91 важко пошкоджений (до 75%) і 46 повністю зруйновані (понад 75% пошкоджень).

Найбільше серед них храмів УПЦ МП — 310, протестантських 171, ПЦУ — 53, греко- і римо-католицьких 16, юдейських 15, мусульманських 7.

Більшість храмів було пошкоджено у прифронтовій зоні, але російська агресія принесла руйнування храмів у понад 2/3 областей України.

Звіт доступний за посиланням.

Зобоаження вгорі: Зруйнована російською артилерією церква в селі Богородичне Донецької області 4 січня 2023 року. Фото ілюстративне

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]