Першим питанням на засіданні Ради 19 серпня буде закон про заборону московської церкви, - Порошенко

|
Версия для печатиВерсия для печати

Петро Порошенко на брифінгу повідомив, що першим питанням найближчого засідання Верховної Ради буде розгляд у другому читанні законопроєкту 8371 "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій", який унеможливлює діяльність релігійних організацій, керівний центр (управління) яких знаходиться в державі, яка здійснює збройну агресію проти України. Таке рішення, за словами Порошенка, сьогодні ухвалила погоджувальна рада.

Про це інформує пресслужба "ЄС".

"Ми твердо наголошували на тому, що закон про церкву має бути поставлений одразу ж першим. Щоб його не ставити, Рада пішла майже на місяць на канікули, але сьогодні досягнуто домовленість, що рішення погоджувальної ради двох місячної давності, щоб ми розпочали розгляд питання про церкву, нарешті відбулося", – сказав Порошенко.

"Чому це так важливо? Ми звертаємося до наших партнерів з проханням припинити закупівлю російської нафти, припинити закупівлю російського газу, накласти санкції, які будуть перешкоджати можливості путіна фінансувати війну і агресію проти України. І при цьому не можемо заборонити діяльність п’ятої колони агентів фсб, які підривають основи державної безпеки", – зауважив політик.

"Сьогодні досягнуто домовленість, що вже 19 серпня буде розпочата робота ВР одразу ж цим питанням, і буде прийнято рішення. Причому рішення буде прийнято саме в цій редакції, в якій досягнуто компроміс в червні – липні", – сказав Порошенко.

"Наша мета ні в якому разі не закривати для будь-кого з вірних дорогу до храму, наша мета – припинити діяльність п’ятої колони рф, негідників, які здають позиції наших військ, передають росії патріотів, волонтерів, добровольців, відмовляються відспівувати українських героїв і робити інші речі, які точно співпадають з інтересами країни – агресора", – пояснив Порошенко.

"Ця позиція дає нам тверду надію, що до Дня Незалежності ми зможемо вийти і реалізувати ті ініціативи, які висунула "Європейська Солідарність". Хотів би наголосити, що ми будемо вимагати і неухильного дотримання закону від 2019 року про назву церков. Бо якщо церква має центр управління в країні-агресорі, якщо вона згадує в диптиху генерала фсб кирила гундяєва, то вона і називатися в Україні має відповідно до закону – російська православна церква", – зауважив Порошенко.

"Не треба маніпулювати людьми і обдурювати людей. Той вірянин, який йде до храму рпц, має чітко розуміти і свідомо робити той чи інший вибір. А до тих, хто буде відмовлятися перейменовуватися, – через суд, через міністерство юстиції мають бути вжити відповідні передбачені законом заходи", – нагадав лідер "ЄС".

Зображення вгорі: трійця, яка вже два роки намагається врятувати московський патріархат в Україні: уродженець російського Сочі Давид Арахамія, очільник фракції так званої "партії" "Слуга народу" (ліворуч), перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко (по центру) та Голова ВР Руслан Стефанчук (праворуч; це той самий Стефанчук збрехав, що в Раді немає голосів для заборони московського патріархату. Він - типовий "слуга народу"). Фото: Макс Требухов

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]