Прем’єр Польщі Матеуш Моравєцький: «Хочу сказати Зеленському — більше не ображати поляків»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 «Захист польського доброго імені — це не тільки мій обов'язок і честь, ми будемо захищати всі наші аргументи в поточному геополітичному контексті і ми знаємо, як ці аргументи повинні бути сформовані», — сказав Моравєцький

Матеуш Моравєцький заявив, що хоче сказати Президентві України Володимиру Зеленському, щоб він більше ніколи не ображав поляків, як це зробив нещодавно під час виступу в ООН. Моравєцький під час зустрічі у Свіднику наголосив, що в Україні триває війна за безпеку Європи, передає Польске радіо.

«Ми це знаємо і ми допомагаємо, відправляючи зброю, організовуючи відправку зброї, тому що зараз ми озброюємося, перш за все. Хаб у Ряшеві, цей спеціальний логістичний центр, працював, працює і буде працювати разом з нашими союзниками», — запевнив він.

«Але я також хочу сказати президенту Зеленському, щоб він більше ніколи не ображав поляків, як він це зробив нещодавно під час свого виступу в ООН, поляки ніколи цього не дозволять. І захист польського доброго імені — це не тільки мій обов'язок і честь, ми будемо захищати всі наші аргументи в поточному геополітичному контексті і ми знаємо, як ці аргументи повинні бути сформовані», — сказав Моравєцький.

Нагадаємо, у вівторок, 19 вересня, виступаючи під час загальних дебатів на 78-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку, Володимир Зеленський сказав, зокрема, що його країна наполегливо працює, щоб «зберегти сухопутні маршрути для експорту зерна, і що викликає занепокоєння те, як дехто в Європі, деякі наші друзі в Європі, виступають із солідарності в політичному театрі, знімаючи трилер із зерном». «Може здатися, що вони грають свою роль, але насправді вони допомагають готувати сцену для московського актора», — додав тоді президент України.

Президент Анджей Дуда, відповідаючи на запитання про ці слова у четвер в ефірі TVN24, зазначив, що Зеленський не згадав Польщу, але «був натяк, і ми всі це зрозуміли». «Мені було досить прикро», — підкреслив він.

На фото: Прем'єр-міністр Матеуш Моравєцький під час візиту на авіаційний завод PZL-Świdnik, Свіднік, 22.09.2023.PAP/Wojtek Jargiło

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:06
«Відмазки ніхто не прийме»: як діти еліти Ізраїлю пішли на війну
16:01
Кібербитва за врожай: як штучний інтелект змінює сільське господарство
14:14
Як Хав'єр Мілей "робитиме Аргентину великою": президент-лібертаріанець обіцяє "знести" Центробанк, перейти на долар і заборонити аборти
12:45
Зеленський в Аргентині хоче подивитися в очі Орбану. Путіну він вже подивився
10:08
"Ми - народна революція". Що відбувається в М'янмі, де за два роки громадянської війни свої будинки залишили майже два мільйони людей
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 10 грудня
20:00
У неділю мокрий сніг і дощ на півдні та сході України
18:16
Проблеми ЗСУ: адміністрування, контрнаступ і чи змінить Сирський Залужного
16:14
Shahed з 4G, нічні дрони, безуспішна РЕБ: Сергій Флеш про ситуацію на війні
14:01
Диверсія: Рада дала САП незалежність, але підступно відмовила в процесуальних інструментах; 1000 проваджень під загрозою закриття

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]