Розвідувальний корабель «Иван Хурс» ВМФ РФ атакували морські дрони

|
Версия для печатиВерсия для печати

Розвідувальний російський корабель "Иван Хурс", який введений у склад Чорноморського флоту РФ лише у 2018 році, був атакований невстановленими "морськими дронами" за 74 кілометри на північ від Босфору.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Defense Express.

«Корабель Чорноморського флоту РФ "Иван Хурс" сьогодні 24 травня, близько 05:30 був атакований невстановленими "морськими дронами" за 74 кілометри на північ від Босфору. Про це повідомляють самі рашистські воєнкори, водночас офіційного підтвердження з боку РФ інформація, звісно, поки не отримала», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в атаці брало участь одразу три дрони, тип яких не називається. За інформацією рашистських ЗМІ "атака була відбита", а за "попередніми даними, корабель не зазнав ушкоджень".

За інформацією видання, "Иван Хурс" проєкту 18280 є розвідувальним кораблем, більше того, унікальним кораблем для Чорноморського флоту РФ та одним з двох узагалі на всіх флотах рашистів. Він був спущений на воду лише у 2017 році та введений у склад ЧФ у 2018 році.

Корабель оснащений різноманітними комплексами радіотехнічної розвідки, радіоелектронної боротьби, а також системами зв'язку для забезпечення управління флотом. Декларується, що корабель призначений для стеження за комплексами протиракетної оборони, а точний склад апаратури не розголошується.

Водночас з усього озброєння у нього, через те, що це розвідувальний корабель - декілька тумбових кулеметних установок МТПУ для 14,5-мм КПВТ та декілька ПЗРК. Екіпаж корабля - 120 осіб.

Зазначається, що дальність приблизного району, де був атакований "Иван Хурс", від контрольованої території України становить понад 400 км.

Як повідомлялося, керівник об’єднаного пресцентру оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк, відповідаючи на запитання, чи може рф почати виводити кораблі у зв’язку зі збільшенням кількості «бавовни» в Криму, заявила, що Чорноморський флот рф опинився практично у пастці, і навіть за бажання вивести його з Чорного моря росія не має такої можливості. Окупанти можуть хіба що розосереджувати його по всій акваторії Чорного моря.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]