Telegram різко змінив підхід до взаємодії з правоохоронцями після арешту Дурова

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Telegram після затримання свого засновника Павла Дурова у Парижі почав відповідати на юридичні запити правоохоронців Франції

Про це пише французське видання пише Liberation.

 «Двері справді відкриваються», — підтверджує Libération Йоганна Брус, керівник відділу «J3», присвяченого кіберзлочинам, Національної юрисдикції з боротьби з організованою злочинністю (Junalco) прокуратури Парижа. Зараз ця інформація поширюється серед усіх прокуратур Франції, які настійно заохочуються відновити власні розслідування за участю Telegram, які досі були призупинені через ігнорування адміністрацією Телеграма запитів.

Читайте також: НКЦК прийняв рішення обмежити використання Telegram в державних структурах

Тенденція, яка вже починає набувати популярності. «Ми справді помітили, що вже деякий час Telegram став більш схильний співпрацювати з системою правосуддя», — повідомили Libération у федеральній прокуратурі Бельгії .

Це торкнулося кількох розслідувань національної поліції та жандармерії. Зокрема, месенджер виконав запити Управління у справах неповнолітніх (Ofmin) та надав матеріали, які можуть ідентифікувати деяких підозрюваних.

Федеральна прокуратура Бельгії також повідомила, що Telegram почав частіше відповідати на запити. За інформацією Le Figaro, позитивну тенденцію побачили і в інших країнах. Крім Бельгії, запити надходили від США та Південної Кореї.

Росіянина Павла Дурова, власника Telegram, затримали в аеропорту Ле Бурже у Франції 24 серпня  і через кілька днів відпустили під заставу в 5 млн євро.

«Аргумент»


Читайте також: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]