В Атлантиці знайшли уламки підводного човна, що зник на шляху до «Титаніка», екіпаж загинув

|
Версия для печатиВерсия для печати

Учасники рятувальної операції в Атлантичному океані вважають, що уламки, знайдені в районі пошуків зниклого підводного човна «Титан», — це частини апарату. Про це повідомляє CNN із посиланням на службову записку рятувальників.

За даними телеканалу, знайдені уламки – фрагменти зовнішньої частини «Титану». При цьому в документі, на який посилається CNN, зазначається, що пошуки капсули з екіпажем продовжуються.

Раніше про знайдені уламки в районі пошуків підводного човна «Титан» повідомили у береговій охороні США.

Компанія OceanGate, якій належить підводний човен, вважає, що члени екіпажу загинули. «Наші серця з цими п'ятьма душами та кожним членом їхніх сімей у цей трагічний час. Ми сумуємо про втрату життя та радість, яку вони принесли всім, кого знали», — йдеться у заяві компанії.

Берегова охорона США підтвердила, що п'ятеро людей, які перебували в підводному човні «Титан», загинули. Представник служби висловив співчуття сім'ям екіпажу. Рятувальники виявили п'ять великих уламків апарату приблизно за 500 метрів від носової частини «Титаніка». Уламки свідчать про «катастрофічну втрату» капсули з екіпажем.

За версією берегової охорони, Титан зруйнувався через компресію. Поки що невідомо чому, як і коли це сталося. Пошук тіл членів екіпажу продовжать, незважаючи на складну атмосферу на дні океану.

WSJ: ВМС США зафіксували вибух батискафу «Титан» невдовзі після його занурення

Надсекретна військова акустична система ВМС США, призначена для виявлення підводних човнів, зафіксувала звук вибуху батискафу "Титан" ще кілька днів тому, повідомляє The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на неназваного високопоставленого представника ВМС США. За його словами, це сталося за кілька годин після початку занурення батискафу до місця уламків «Титаніка».

За даними видання, після втрати зв'язку з апаратом американські військові розпочали його пошук. Назва використаної ними гідроакустичної системи не називається "з міркувань національної безпеки". Незабаром після початку її роботи було зафіксовано звук імплозії поряд із місцем, де пізніше знайшли уламки батискафу, пише WSJ.

ВМС США проаналізували отримані акустичні дані та «виявили аномалію, схожу на імплозію або вибух» поруч із місцем, де був «Титан» у момент втрати з ним зв'язку. За словами співрозмовника газети, на той момент військові не могли впевнено сказати, що викликало цей звук. Отримані дані передали керівнику пошуково-рятувальної операції.

Нагадаємо: 19 червня в Атлантичному океані зник приватний підводний човен з туристами, який прямував до «Титаніка». На борту були британський мільярдер Хеміш Хардінг, засновник OceanGate Стоктон Раш, французький професійний акванавт Поль-Анрі Нарголе, а також британський бізнесмен з пакистанським корінням Шахзада Давуд і його син Сулейман. За даними NBC, власники батискафу ще 2022 року повідомляли про його «циклічну втому».

У пошуках підводного човна брали участь берегові служби США та Канади, а також приватні судна. Повідомлялося, що запас кисню на «Титані» було розраховано на 96 годин плавання. Берегова охорона США повідомляла, що кисень на «Титані» мав закінчитися 22 червня о 07:10 за часом східного узбережжя США (14:10 за київським часом).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]