$200 млн для українських вузів виділив Світовий банк: куди підуть гроші

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила проєкт вартістю $200 млн, спрямований на підтримку уряду України щодо поліпшення ефективності, якості і прозорості системи вищої освіти.

Про це йдеться в пресрелізі Світового Банку.

Очікується, що виділені гроші будуть сприяти підвищенню рівня вищої освіти відповідно до потреб ринку праці, стійкості освітньої системи і безперервності навчального процесу в ситуації пандемії COVID-19.

Гроші підуть на:

– модернізацію вищих навчальних закладів (ВНЗ) і науково-дослідних лабораторій;

– цифрову інфраструктуру для організації навчання у вищих навчальних закладах для забезпечення безперервності навчального процесу за допомогою методів дистанційного навчання;

– для підтримки стійкості системи та управління змінами в довгостроковій перспективі. Ще одним завданням проєкту є покращення рівня прозорості в освітньому секторі в Україні за допомогою модернізації Автоматизованої системи управління вищою освітою, введення Національного опитування студентів і Єдиної інформаційної системи з фінансування дослідницької діяльності вузів на конкурентній основі.

Проєкт буде впроваджуватися протягом п'яти років Міністерством освіти і науки (МОН), яке буде відповідати за його загальну координацію.

Портфель інвестиційних проєктів Світового банку в Україні зараз становить понад $3 млрд у рамках дев'яти проєктів і Програми заради результатів і зросте приблизно до рівня $3,6 млрд уже протягом наступних двох місяців.

Ці інвестиції спрямовані на підвищення якості основних державних послуг в інтересах всього населення: водопостачання, каналізація, централізоване теплопостачання, постачання електроенергії, енергоефективність, дороги, соціальний захист, охорона здоров'я, розвиток приватного сектору.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]