Антикорупційний суд відмовився анулювати підозру Гладковському

|
Версия для печатиВерсия для печати
НАБУ інкримінує колишньому заступнику секретаря РНБО зловживання службовим становищем і недостовірне декларування.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовилася скасовувати підозру, оголошену Олегу Гладковскому, колишньому заступнику секретаря Ради національної безпеки і оборони, повідомляє прес-служба суду.

У середу, 20 травня, колегія суддів апеляційну скаргу адвоката Гладковського і відхилила її, зазначає ZN.ua. Апеляційна палата залишила в силі ухвалу слідчого судді ВАКС від 4 травня, який також відмовився анулювати підозру.

НАБУ затримало Олега Гладковського 17 жовтня минулого року на паспортному контролі в аеропорту "Бориспіль" при спробі вилетіти з країни. Йому оголосили підозру у зловживанні службовим становищем і декларуванні недостовірної інформації.

Гладковського заарештували, і він вийшов з СІЗО після внесення 10,6 млн гривень застави. Йому одягли електронний браслет, зобов'язали здати закордонні паспорти та виконувати інші розпорядження суду.

За даними слідства, Гладковський використав владу та службове становище не в інтересах служби, а з метою одержання неправомірної вигоди ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс", де він є кінцевим бенефіціаром. Також він не задекларував доходи дружини від здачі в оренду дорогої нерухомості в центрі Києва, про яку йому було відомо.

Наприкінці лютого проєкт Bihus.Info оприлюднив розслідування, присвячене масштабним розкраданням в "Укроборонпромі", до яких причетні особи, наближені до п'ятого президента Петра Порошенка: Олег Гладковський, його син Ігор із бізнес-партнерами Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою, і колишній голова "Укроборонопрому" Павло Букін.

«Аргумент»


В тему: 

 

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]