Боевики «Исламского государства» отрубили голову хранителю музея Пальмиры

|
Версия для печатиВерсия для печати

Члены террористической группировки «Исламское государство» (ИГИЛ) казнили археолога, хранителя античных памятников в сирийском городе Пальмира.

82-летний Халед Асаад был обезглавлен, а его тело повесили на античной колонне на главной площади города, передает BBC.

Как сообщил глава сирийского ведомства по охране памятников Маамун Абдулкарим со ссылкой на членов семьи ученого, перед убийством Асаада несколько недель пытали.

Халед Асаад, проработавший в Пальмире более полувека, попал в заложники, после того как в мае боевики «Исламского государства» захватили город, входящий в список всемирного наследия ЮНЕСКО. В Пальмире сохранились многочисленные античные памятники и целые архитектурные ансамбли.

После захвата города были убиты более 400 человек. Боевики также разрушили несколько античных статуй, два мусульманских мавзолея и, по некоторым данным, заминировали древний город.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]