«Держчиновники мають володіти російською мовою» — Дмитро Табачник знову переплутав країни?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр освіти і науки, молоді і спорту України Дмитро ТАБАЧНИК упевнений, що держчиновники обов`язково мають володіти російською мовою.

Про це він повідомив в інтерв`ю журналу «Обрати внимание».

Як повідомляє видання, міністр вважає, що «прийняття закону в новій редакції про мову, де на чолі будуть поставлені просто права людини, не більше й не менше здатне об`єднати всю країну».

Міністр підкреслив: «Хочеш бути чиновником, перебувати на держслужбі, будь ласка, ти маєш цілком вільно володіти двома мовами — українською і російською».

Нагадаємо, мова йде про проект закону України «Про засади державної мовної політики» N9073 від 26.08.2011, поданого народними депутатами України Сергієм Ківаловим і Вадимом Колесніченком, який був відхилений у першому читанні.

Сьогодні в своєму блозі на «Українській правді» один із авторів законопроекту Вадим Колєсніченко повідомив, що Національний лінгвістичний університет позитивно оцінив законопроект «Про засади державної мовної політики».

Як повідомляли ЗМІ в серпні цього року під час обласної серпневої конференції педагогічних працівників міністр освіти Дмитро Табачник зробив обмовку, порівнюючи розвиток освіти в Україні та в Росії, посадовець ідентифікував себе з Росією.

«За результатами оприлюднених на Всесвітньому економічному форумі в Давосі дослідження, Україна знаходиться на 56 місці, а ми — на 57, — заявив Табачник, говорячи «ми» про Росію.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]