Два украинских клуба вышли в в плей-офф Лиги Европы УЕФА, но с российскими клубами им сыграть не дадут

|
Версия для печатиВерсия для печати

Определился состав участников жеребьевки 1/16 финала Лиги Европы УЕФА, которая пройдет в понедельник и будет транслироваться на UEFA.com с 13:00CET. В плей-офф турнира попали представители 17 стран.

Вопрос с выходом в плей-офф затянули до последнего тура действующий обладатель трофея «Севилья» и такие клубы, как «Вильяреал», «Торино», «Генгам», «Днепр», «Янг Бойз» и «Вольфсбург». 

Процедура жеребьевки

  • Статус сеяных получили 12 победителей группового этапа, а также четыре лучших клуба из числа занявших третьи места в Лиге чемпионов УЕФА.
  • Несеяными будут остальные четыре выходца из Лиги чемпионов и 12 клубов, которые финишировали вторыми на групповом этапе Лиги Европы.
  • Команды, встречавшиеся на групповом этапе, и представители одной национальной ассоциации будут разведены по разным парам.
  • Представители России и Украины не смогут сыграть друг с другом.
  • Жеребьевка 1/8 финала состоится 27 февраля.

Сеяные

Группа A: «Боруссия» Менхенгладбах (GER)

B: «Брюгге» (BEL)
C: «Бешикташ» (TUR)
D: «Зальцбург» (AUT)
E: «Динамо» Москва (RUS)
F: «Интернационале» (ITA)
G: «Фейеноорд» (NED)
H: «Эвертон» (ENG)
I: «Наполи» (ITA)
J: «Динамо» Киев (UKR)
K: «Фиорентина» (ITA)
L: «Легия» (POL)
«Олимпиакос» (GRE)*
«Спортинг» (POR)*
«Атлетик» (ESP)*
«Зенит» (RUS)*

Несеяные

A: «Вильяреал» (ESP)
B: «Торино» (ITA)
C: «Тоттенхэм» (ENG)
D: «Селтик» (SCO)
E: ПСВ (NED)
F: «Днепр» (UKR)
G: «Севилья» (ESP)
H: «Вольфсбург» (GER)
I: «Янг Бойз» (SUI)
J: «Ольборг» (DEN)
K: «Генгам» (FRA)
L: «Трабзонспор» (TUR)
«Андерлехт» (BEL)*
«Аякс» (NED)*
«Ливерпуль» (ENG)*
«Рома» (ITA)*

*Заняли третьи места в группах Лиги чемпионов

Дорога в Варшаву

  • 1/8 финала: жеребьевка 27 февраля, матчи 12 и 19 марта
  • Четвертьфиналы: жеребьевка 20 марта, матчи 16 и 23 апреля
  • Полуфиналы: жеребьевка 24 апреля, матчи 7 и 14 мая
  • Финал: 27 мая, стадион «Национальный», Варшава

Все матчи вчерашнего дня в заключительном туре Лиги Европы:

F Карабах Карабах
 0-0 
Интернационале Интернационале Отчет
F Днепр Днепропетровск Днепр Днепропетровск
 1-0 
Сент-Этьен Сент-Этьен Отчет
A Аполлон Лимасол Аполлон Лимасол
 0-2 
Вильяреал Вильяреал Отчет
C Бешикташ Бешикташ
 1-0 
Тоттенхэм Тоттенхэм Отчет
E Панатинаикос Панатинаикос
 1-1 
Эшторил Эшторил Отчет
A Боруссия Менхенгладбах Боруссия Менхенгладбах
 3-0 
Цюрих Цюрих Отчет
B Брюгге Брюгге
 2-1 
ХИК ХИК Отчет
B Копенгаген Копенгаген
 1-5 
Торино Торино Отчет
C Партизан Партизан
 0-0 
Астерас Астерас Отчет
D Зальцбург Зальцбург
 5-1 
Астра Астра Отчет
D Динамо Загреб Динамо Загреб
 4-3 
Селтик Селтик Отчет
E ПСВ ПСВ
 0-1 
Динамо Москва Динамо Москва Отчет
I Наполи Наполи
 3-0 
Слован Братислава Слован Братислава Отчет
K Фиорентина Фиорентина
 1-2 
Динамо Минск Динамо Минск Отчет
L Легия Легия
 2-0 
Трабзонспор Трабзонспор Отчет
J Стяуа Стяуа
 0-2 
Динамо Киев Динамо Киев Отчет
K ПАОК ПАОК
 1-2 
Генгам Генгам Отчет
L Металлист Харьков Металлист Харьков
 0-1 
Локерен Локерен Отчет
J Риу Аве Риу Аве
 2-0 
Ольборг Ольборг Отчет
H Эвертон Эвертон
 0-1 
Краснодар Краснодар Отчет
G Стандард Стандард
 0-3 
Фейеноорд Фейеноорд Отчет
G Севилья Севилья
 1-0 
Риека Риека Отчет
H Лилль Лилль
 0-3 
Вольфсбург Вольфсбург Отчет
I Янг Бойз Янг Бойз
 2-0 
Спарта Прага Спарта Прага

По материалам UEFA.com


 

В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:06
Не кращі за комуністів: "завдяки" малокультурній владі майже втрачена пам'ятка архітектури національного значення - Церква Різдва на Полтавщині
19:00
Там, де при владі відповідальні люди, а не брехлива, аморальна гопота: Фінляндія та Швеція скликали термінові наради парламентів щодо України
18:54
Жодна країна світу не допомагала Україні на початку повномасштабного вторгнення РФ, - про це заявив Зеленський, який брехав про неможливість вже очевидного нападу РФ
17:45
Наріман Джелял став новим послом України в Туреччині
17:08
Усик без проблем захистить дисертацію в "ментівській академії", славнозвісно відомій своєю "науковою доброчесністю"
16:27
"Вперше з 1945 року війна може прийти на європейську землю": європейці є свідками немислимого альянсу між Путіним і Трампом - прем'єр Франції
16:13
США і Росія домовилися відновити штат посольств у Москві та Вашингтоні - Рубіо
16:01
США і РФ пропонують мирний план з 3 етапів, Зеленському там мало місця – Fox News
15:23
США і РФ створять переговорні групи щодо війни в Україні
14:10
Андреас Умланд - про минуле, яке спричинить жахливе майбутнє: чи закінчиться друге президентство Трампа так само, як перше Януковича

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]