Люди заставили «беркутовцев» снять маски и пройти сквозь коридор протестующих

|
Версия для печатиВерсия для печати

На проспекте Победы, заблокированные бойцы подразделения «Беркута» избивавшие людей, под давлением общественности сняли маски и начали выходить по созданными людьми коридору в здание святошинского РОВД

Об этом договорились участники блокирования и командиры «Беркута». Но и тут эти бравые вояки хотели обмануть людей, первые выходящие сняли маски, но следующие за ними пытались прорваться в масках, но люди их не выпускали закрывая коридор.

Когда «беркутовцы» проходили через толпу, митингующие скандировали «Ганьба» и требовали снять не только маски, но и шлемы. «Снимай шлем, не будь трусом!» — скандировали протестующие.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]