Одеський суд заблокував депортацію з України в Іспанію кримінального авторитета

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Суддя Одеського окружного адміністративного суду Костянтин Єфіменко своїм рішенням фактично звільнив від покарання «злодія в законі» на прізвисько «Коба Руставський», якого українська поліція затримала за запитом правоохоронних органів Іспанії. Там його звинувачують у вбивстві, зберіганні майна, отриманого злочинним шляхом і створенні організованої злочинної групи.

Як повідомив у п’ятницю, 19 березня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, суддя заборонив вилучати у затриманого «злодія у законі» неправомірно отриманий український паспорт і відмовився приймати рішення про переміщення його в пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Як пояснив Аваков, це рішення виключає можливість примусової депортації кримінального авторитета з України, зазначає ZAXID.NET.

«Це означає повне нівелювання величезної роботи Нацполіції в стратегічно важливому напрямку та ставить під сумнів здатність судової гілки влади бути незалежною від будь-якого впливу, зокрема – впливу представників криміналітету», – заявив голова МВС.

За його словами, Державна міграційна служба України вже подала апеляцію на рішення одеського судді.

Також Аваков пообіцяв поскаржитися на суддю Єфіменка до Вищої ради правосуддя і зазначив, що через такі рішення суддів українці не довіряють правоохоронцям.

Уродженця Грузії «Кобу Руставського» (справжнє ім’я Коба Шемазашвілі) затримали 1 березня 2020 року в Дарницькому районі Києва. Іспанські правоохоронці шукають його з 2016 року. Там йому загрожує до 24 років тюрми.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]