Податкова служба відкрила фінансову звітність юридичних осіб

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державна податкова служба відкрила доступ до фінансової звітності юридичних осіб у формі відкритих даних.

Про це повідомляється на сайті ДПС.

"Набір містить інформацію за 2020 рік про доходи та збитки, інформацію про оборотні активи, фінансові результати, власний капітал, інформацію про кредиторську та дебіторську заборгованості понад 500 тисяч суб’єктів господарювання платників податку на прибуток", - заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Крім фінансової звітності, на порталі відкритих даних з'явився реєстр отримувачів бюджетної дотації; реєстр заяв про розстрочення, відстрочення грошового зобов’язання чи податкового боргу; перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий; та інформація про платників, які мають борг (недоїмку) із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Публікація цих наборів здійснена на виконання вимог постанови № 407 Кабінету міністрів від 3 березня 2021 року.

Нагадаємо, що Єдиний державний веб-портал відкритих даних створено на вимогу закону України "Про доступ до публічної інформації" та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. №835.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних.

Створення та забезпечення функціонування єдиного державного веб-порталу відкритих даних здійснюється Міністерством цифрової трансформації України.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]