Прийняття закону про землю займе від трьох до п'яти пленарних тижнів, хоча президент бажав за пару днів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лідер партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко спрогнозував, що прийняття закону про землю може зайняти близько двох місяців.

Про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту.

"Там близько 3800 правок, це 78 годин", - порахував Корнієнко на калькуляторі.

"Це п'ять пленарних тижнів, тобто два місяці. Але якщо ми будемо продовжувати на півтори-дві години в день, як ми сьогодні зробили, ми фактично півтора-два тижні економимо. Це три пленарні тижні. Думаю, це прийнятно", - сказав він.

Корнієнко визнав, що розгляд закону загальмує проведення інших реформ, "але ми знаємо, завдяки кому".

Під час ранкового засідання фракції "Слуга народу" президент Володимир Зеленський попросив нардепів прийняти законопроєкт "Про обіг землі" у другому читанні за два дні. Про це розповіло джерело у парламенті ресурсу РБК-Україна.

"Це звучало як побажання, чи можна це зробити. На що спікер відповів, що усе залежатиме від кількості правок, на яких будуть наполягати під час розгляду у залі", - розповів співрозмовник.

При цьому депутати заявляли, що розглянути близько 4 тисяч поправок за два дні неможливо.

Нагадаємо, вранці 6 лютого у Верховну Раду приїжджав президент Володимир Зеленський. Після зустрічі з ним фракція "Слуга народу" вирішила голосувати за закон про продаж землі. Проте Рада розпочала роботу із затримкою у півтори години, тому що опозиція заблокувала президію і трибуну. Після цього у залі сталася сутичка, а перший віцеспікер Руслан Стефанчук запропонував продовжити роботу парламенту до 20:00.

Попри бійку Рада все ж увійшла у процедуру розгляду законопроєкту у другому читанні.

Найактивнішими противниками прийняття законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського призначення є "Батьківщина" Юлії Тимошенко і проросійська партія ОПЗЖ.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]