Российская авиация уничтожает исторические памятники в Алеппо

|
Версия для печатиВерсия для печати

Россия, организовавшая концерт в освобожденной от ДАЕШ — древней Пальмире, при этом подвергает бомбардировкам исторические районы Алеппо.

Так, Монастырь Святого Симеона, расположенный в 30 км от Алеппо, за последнее время не раз становился мишенью для войск режима Башара Аасада и ВКС РФ.

Как рассказал агентству Анадолу археолог Мустафа Абу Рыдван, монастырь является одним из наиболее значимых исторических памятников в Алеппо.

По его словам, в ходе одного из авианалетов одна из стен монастыря была разрушена, также как и колонна Дейр Саман, считавшаяся одним из символом храма.

«Россия, организовавшая концерт в древней Пальмире, не гнушается на бомбардировки исторических памятников Сирии», — сказал Рыдван.

Ранее Симфонический оркестр Мариинского театра дал концерт в сирийской Пальмире, освобожденной от террористической организации ДАЕШ.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]