Российские оккупанты захватили корвет «Тернополь»

|
Версия для печатиВерсия для печати

15-20 вооруженных людей предприняли попытку штурма корабля «Тернополь» в Севастопольской бухте на 15 причале.

Об этом «Украинская правда» сообщил руководитель медиа-центра Минобороны Украины в Крыму Владислав Селезнев.

«15-20 вооруженных людей высадились. Начался штурм «Тернополя», — сообщил Селезнев.

По состоянию на 18:49 мичман корабля Алексей Кирилов подветрдил эту информацию: «Мой корабль захвачен, больше я ничего вам сказать не могу».

Напомним, 19 марта российские военные повредили противолодочный корвет Военно-морских сил Вооруженных сил Украины «Тернополь», забросав его боевыми гранатами.

Буксир Черноморского флота России кружил вокруг корвета, и с этого буксира кидали боевые гранаты под борт украинского корабля. Корвету были нанесены определенные повреждения.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]