Шесть участников ВНО-2013 набрали наивысший балл по трем предметам

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Украине в 2013 г., по предварительным данным, шесть участников внешнего независимого оценивания (ВНО) получили наивысший результат - 200 баллов по трем предметам.

Об этом заявила директор Украинского центра оценивания качества образования (УЦОКО) Ирина Зайцева на пресс-конференции, сообщает РБК-Украина.

"На сегодня есть шесть человек, по предварительным данным, набравших по 200 баллов по трем предметам, то есть это наивысший результат", - заявила Зайцева.

По ее словам, эти абитуриенты проживают в Запорожской области, в Черновцах, Киеве, Ивано-Франковске, Ужгороде и Крыму.

Зайцева добавила, что 48 участников тестирования набрали по 200 баллов по двум предметам, 686 участников набрали 200 баллов по одному предмету.

Вместе с тем, Зайцева отметила, что в текущем году наблюдается уменьшение количества участников тестирования, кто не набрал проходных в высшие учебные заведения (124) баллов.

"Проходных баллов в прошлом году не набрали 10%, то в текущем году 9,5%", - добавила Зайцева.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]