У Давосі за замах на Браудера затримали двох російських шпигунів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Швейцарські спецслужби зірвали російську операцію із затримання засновника британського фонду Hermitage Capital, британського бізнесмена Вільяма Браудера.

Про це повідомив він сам у своєму Twitter.

"Швейцарські служби безпеки завадили російській шпигунській операції в Давосі, можливо, націленій на мене", - написав Браудер.

Швейцарське видання Tagesanzeiger пізніше повідомило, що правоохоронці затримали двох можливих російських шпигунів, які представилися сантехніками. Під час затримання росіяни показали свої дипломатичні паспорти.

В інтерв'ю Reuters Браудер розповів, що "сантехніки" з дипломатичними паспортами вже покинули Швейцарію.

Нагадаємо, Браудер є одним з ініціаторів прийняття в США "закону Магнітського", названого в пам'ять про померлого в СІЗО юриста фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського, який розкрив схему великих розкрадань з російського бюджету.

Документ передбачає візові та економічні санкції щодо росіян, причетних, на думку Вашингтона, до порушень прав людини.

У Росії Браудер уже двічі був засуджений заочно. 11 липня 2013 року Тверський суд Москви визнав його винним в ухиленні від сплати податків на суму 522 млн рублів і засудив до дев'яти років позбавлення волі. 29 грудня 2017 року Тверський суд Москви заочно засудив його до дев'яти років ув'язнення, визнавши винним у несплаті податків більш ніж на 3 млрд рублів і в навмисному банкрутстві.

У грудні 2018 року Росія висунула Браудеру ще одне обвинувачення - за ч. 1 ст. 210 УК РФ ("Створення злочинного співтовариства").

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]