Украина: граждани и фирмы массово снимают депозиты в банках. Только за ноябрь - 9,1 млрд гривен

|
Версия для печатиВерсия для печати

9,1 млрд грн выведено из банков предприятиями и физическими лицами за ноябрь 2011 года. Таким образом, общий объем депозитов в гривне на банковских счетах составил 464,8 млрд грн по состоянию на 1 декабря.

Такие данные обнародовала пресс-служба Национального банка Украины сегодня, 9 декабря.

Согласно представленной информации, предприятия вывели из банков 8,3 млрд грн, что составило  5,3% от имевшегося  на 1 ноября объема депозитных средств  -  162,6 млрд грн.

Депозиты населения сократились на 800 млн грн — до 302,2 млрд грн. И это на фоне массового повышения банками процентных ставок по депозитам, связанного с дефицитом ресурсов в банковской системе.

Напомним, предыдущие снижения объемов депозитов было зафиксировано в сентябре. За сентябрь гривневые депозиты населения в банках Украины сократились на 2,9 млрд гривен. Наибольший отток произошел по вкладам до востребования — 2,4 млрд гривен. Сентябрьское сокращение вкладов населения произошло впервые с марта 2009 года.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]