В ГПУ обурились трьома тисячами звернень скасувати депутатську недоторканість з Мосійчука

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Генпрокуратурі України емоційно відреагували на близько трьох тисяч звернень, які майже одночасно надійшли до відомства, з вимогою зняти депутатську недоторканість з народного депутата Ігора Мосійчука, який намагається через суд позбавити посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

«Ми побачили ваш флешмоб «Подай запит в Генпрокуратуру про зняття недоторканності з Мосійчука».

Скажемо прямо: для вас це звичайний флешмоб, для нас — необхідність обробити понад 3000 запитів та відповісти на них протягом 5 днів. Думаю, не варто пояснювати, що це майже неможливо фізично», йдеться у повідомленні у Фейсбук ГПУ.

Там вважають, що від кількості листів на електронній пошті ГПУ депутатська недоторканність з нардепа не спаде.

І пояснюють: «Ше 2015 року рішення про включення до порядку денного ВРУ питання про надання згоди на притягнення Мосійчука до кримінальної відповідальності, затримання та арешт визнано незаконним рішенням Вищого адмінсуду. Верховний суд залишив це рішення без змін. Як наслідок, виконуючи вимоги КПК України та на підставі прийнятих судами рішень, 20.10.2016 процесуальним керівником підозру Мосійчуку було скасовано.

Пізніше Генеральною прокуратурою України тричі (27.07.2017, 05.12.2017 та 03.04.2018) підслідність у кримінальному провадженні визначалась за НАБУ, проте, постановою керівника САП, провадження було передано до Нацполіції.

Наразі розглядається можливість визначення підслідності у кримінальному провадженні за слідчими Державного бюро розслідувань відповідно до ч.4 ст.216 КПК України». 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]