Янукович министру МИД Грузии: ваши реформы позитивно влияют на жизнь грузинского народа, и это хорошо

|
Версия для печатиВерсия для печати

Украина и Грузия обладают потенциалом для дальнейшего развития двусторонних отношений.

Об этом Президент Украины Виктор Янукович заявил во время встречи с Министром иностранных дел Грузии Григолом Вашадзе.

«Наши отношения с Грузией, особенно торгово-экономические, развиваются по восходящей. У нас постепенно растет товарооборот», — сказал Глава государства.

Виктор Янукович также высоко оценил результаты реформ, реализуемых сейчас Грузией. «Те реформы, которые вы начали, позитивно влияют на жизнь грузинского народа, и это хорошо», — сказал Президент.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]