Южно-африканский уголь привезли в Украину

|
Версия для печатиВерсия для печати

Судно с южноафриканским углем прибыло в Украину, как и ожидалось, сегодня ночью. Отшвартовывали его с рассветом, в 8.45.

 

Об этом «Укринформу» сообщил капитан «Ильичевского морского торгового порта» Станислав Незавитин: «Судно с углем из Южно-Африканской Республики прибыло ночью в Ильичевский порт». Капитан добавил, что проблем при прибытии судна не возникло.

Как сообщалось ранее, балкер Scotian Express, который вез уголь в Украину, ожидали в Ильичевске с 16 по 20 октября. Однако голландское судно вошло в пролив Дарданелы только 20 октября и взяло курс на Ильичевск, опоздав на несколько дней.

Напомним, что контракт на поставку 1 млн тонн угля из ЮАР был подписан еще в сентябре. Покупатель этого угля — государственная компания «Укринтерэнерго», которая на сегодня является эксклюзивным поставщиком украинской электроэнергии в аннексированный Крым.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]