29 серпня - День пам'яті захисників України

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 29 серпня 2014 року — один з найбільш трагічних днів російсько-української війни. У цей день віддали життя сотні українських військових, захищаючи Україну від путінської агресії.

18 серпня українські захисники, більшість з лавів добровольчих батальйонів, увійшли в Іловайськ. Вони змогли взяти під контроль частину міста. Однак, 23-24 серпня, російська регулярна армія вдерлася на територію України.

Озброєні танками, мінометами та іншою важкою зброєю, вони оточили українських військових і добровольців в районі Іловайська. В оточенні опинилися батальйони “Дніпро-1", "Миротворець", "Світязь", "Херсон", "Івано-Франківськ", батальйон Нацгвардії "Донбас" і сили сектору "Б".

Далі були перемовини, після яких росіяни гарантувала безпечний вихід українських військових з оточення. Українським бійцям вони запропонували «зелений коридор».

А потім, 29 серпня, наші військові були розстріляні, прямо під час виходу.

Українці оборонялися до останнього, навіть, якщо це означало стріляти гвинтівкою проти танків та продовжувати битися з важкими пораненнями. Але сили російського ворога переважали від самого початку.

29 серпня увійшло в історію найбільш кривавих днів сучасної України та найбільш жорстоких російських військових злочинів. В Іловайському котлі росіяни вбили 254 українських воїна. Кожен мусить знати цю історію.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]