Супутникові знімки показали знищений рашистський ВДК "Новочеркасск" в Феодосії, з цікавими нюансами

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

У відкритому доступі з’явились супутникові знімки, які показують акваторію тимчасово окупованої Феодосії станом на 5 грудня 2023 року та 26 грудня 2023 року, і на яких видно зокрема залишки рашистського десантного корабля "Новочеркасск", знищеного в результаті удару Повітряних Сил.

 Чому було важливо вдарити саме по цій точці, і що за другий корабель затонув після удару пояснює видання DEFENSE EXPRESS.

Момент удару проти рашистського корабля "Новочеркасск" в тимчасово окупованій Феодосії, 26 грудня 2023 року, зображення з відкритих джерел

Той факт, що навіть після затоплення корабель продовжував диміти, може підтверджувати версію, що на борту "Новочеркасска" могли бути "Шахеди" чи далекобійні ракети. Однак якщо більш детальніше вглянемось у ці знімки, то побачимо ще більше цікавих деталей.

 

Наприклад те, що на знімку від 5 грудня 2023 року ми бачимо десантний корабель проекту 775 біля того ж причалу в порту Феодосії аж ніяк не означає, що "Новочеркасск" там простояв місяць. Скоріше навпаки – що весь грудень до цього тимчасово окупованого порту працював своєрідний "експрес" із використанням рашистських ВДК, котрі доставляли до Феодосії необхідні окупантам військові вантажі.

Тим більш, можемо побачити і те, що до причалів у порту тимчасово окупованої Феодосії веде розгалужена мережа залізничних колій. Що в свою чергу може спрощувати і процес розвантаження ворожих кораблів, і процес доставки вантажів по тимчасово окупованому Криму й далі на Південь.

 

Версію про "вибуховий" вантаж на борту "Новочеркасска" підтверджує і той факт, що інфраструктура причалу, біля якого стояв цей ворожий ВДК, по суті знищена, і явно впливом вибухової хвилі.

На супутникових знімках початку грудня цього року чітко видно, що крім десантних кораблів, окупанти розмістили в гавані Феодосії й кілька сторожових кораблів. Цим ворог перетворив порт Феодосії на свою військову базу, і відповідно – на законну військову ціль.

УТС-150, ілюстративне фото з відкритих джерел

УТС-150, ілюстративне фото з відкритих джерел

Крім того, із цих знімків стало зрозумілим ще й таке. Після перших повідомлень про потоплення "Новочеркасска" пішли "сигнали" і про те, що в результаті удару міг бути потоплений і другий корабель ворога. За деякий час потому журналісти "Радіо Свобода" висловили припущення, що друга знищена одиниця – це лише навчальне судно УТС-150, що простояло там без руху вже кілька років. І наведені вище супутникові зображення це припущення підтвердили.

 

Раніше Defense Express розповідав про те, скільки коштує для РФ втрата ВДК "Новочеркасск" і чому мова йде далеко не про 85 млн доларів. 

Залишки рашистського корабля "Новочеркасск" в тимчасово окупованій Феодосії, 26 грудня 2023 року, зображення з відкритих джерел

Залишки рашистського корабля "Новочеркасск" в тимчасово окупованій Феодосії, 26 грудня 2023 року, зображення з відкритих джерел


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]