Григорій Омельченко: «Недоумок при владі небезпечніший, ніж агент іноземної розвідки»

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Відомий екс-депутат і розслідувач - про те, чому «влади, як такої, в нас немає».

Навряд чи в Україні знайдеться інший такий розслідувач політичної підноготної з усіма її грошовими та кривавими злочинами, як колишній багаторазовий народний депутат, екс-начальник відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю в Головному управлінні військової контррозвідки СБУ, головний «розплутувач» справи Гонгадзе та ще десятків резонансних злочинів, генерал-лейтенант Григорій Омельченко. Із ним ми, зустрівшись в тихому кафе, говорили про бурхливі діяння вже сьогоднішньої влади. Яка, як неозброєним оком видно, по кількості та глибині «зашкварів» впевнено випереджає «папередніков». Хоча й про попередників також згадали.

ВЛАДИ, ЯК ТАКОЇ, В НАС НЕМАЄ

- Розпочнімо розмову з найактуальнішого наразі для всіх українців питання - куди нас несе епідемія коронавірусу? Чим це закінчиться для країни?

- Я не лікар-епідеміолог (можу лише надати первинну допомогу при пораненнях, переломах, травмах), щоб давати якісь рекомендації і прогнози. На сьогодні ми маємо напрацьовану світову профілактичну практику, щоб мінімізувати людські втрати під час епідемії Covid–19, а саме – жорсткий масковий режим, гігієна рук, соціальна дистанція і не переохолоджуватися. Якщо їх дотримуватися, то людські втрати будуть набагато меншими. 

Прямуючи до Вас на зустріч, я пройшов вулицею кілометри зо два. Понад 90% перехожих, яких я зустрів, були без масок. Так люди відносяться до себе, і до тих, хто поруч. Лише коли в родині хтось помирає від коронавірусу, особа починає думати, що маску необхідно одягати, коли виходиш на вулицю, ретельно мити руки, уникати великого скупчення людей (спортзал, кінотеатр), зайвий раз не тинятися по вулиці без діла і т. д. Не треба соромитися зробити зауваження, якщо поруч, хтось без маски. 

Людям старше 65 років або хворим на цукровий діабет настійливо рекомендую бути дома, не виходити на вулицю, за виключенням сходити в магазин за продуктами харчування, в аптеку за ліками, вигуляти собаку, якщо у них не має кому це зробити. 

За прогнозами вчених коронавірусом перехворіє в різних формах не менше 30% населення Землі. 

- А як вам реакція влади?

- Влади, як такої, в нас немає. Дилетанти і профани в уряді, парламенті і такий же Зеленський, який займає посаду президента! Тому кожен українець повинен починати із себе, щоб врятувати своє життя, життя рідних і близьких від коронавірусу. Живіть за принципом: виконую профілактичні рекомендації сам і допомагаю тому, хто поруч. 

Тибетська мудрість вчить нас: «ЖИТТЯ – це лише три дні. Вчора, сьогодні і завтра. ВЧОРА уже минуло і ми нічого вже не можемо у ньому змінити. ЗАВТРА ще не настало і може не настати. Тому спробуємо СЬОГОДНІ прожити так, щоб ЗАВТРА не було соромно і не жаліти про ВЧОРАШНІЙ день…»

- Та все ж, від влади, від її адекватності, особливо в такі складні моменти, ми всі дуже залежні. Як вам останні відеозвернення президента Зеленського? Він трохи подорослішав з тих пір, як переїхав на Банкову?

- Він подорослішав лише за віком, а не розумом. Куди б Зеленський не переїжджав, розумнішим він не стане. Вийти із сценічного образу Голобородька та інших ролей, які Зеленський зіграв, він ніколи не зможе в силу своїх розумових здібностей.

А «король» же голий!

На эту тему: Охранители голого ЗеКороля

У психіатрії застосовується термін дебільність (лат. debilis – «слабкий») для визначення слабкого ступеня олігофренії. Відповідно до МКХ-10 (міжнародна кваліфікація хвороб), розділу F, нормативним є термін «легка розумова відсталість». 

Загалом людина отримує такий діагноз при IQ в межах від 50 до 69. Для дорослих це означає розумовий вік 9-12 років.

За класифікацією за рівнем коефіцієнту інтелекту, IQ, виділяють три основні форми:

  • Легка форма з IQ 65-69.

  • Помірно виражена форма з IQ 60-64

  • Важка форма з IQ 50-59

Легку дебільність важко відрізнити від нормальної психіки на нижній межі норми.

Дебіли здатні до навчання, опановують нескладні трудові процеси, можливе їхнє соціальне пристосування у певних межах. Дебіли нерідко виявляють досить високий розвиток мови, їхня поведінка більш адекватна і самостійна, що деякою мірою маскує слабкість мислення. Цьому сприяють гарна механічна пам'ять, наслідування. В той же час у дебілів наявна слабкість абстрактного мислення, перевага конкретних асоціацій. Перехід від простих до складніших узагальнень для них ускладнений. На відміну від імбецильності, при дебільності можливе навчання в школі, але при цьому виявляються відсутність ініціативи в самостійності в навчанні, повільність та інертність. Особи з дебільністю опановують переважно конкретні знання, засвоєння теорії їм не вдається. 

Судячи з поведінки Зеленського його розумова відсталість далеко «не легка»!

В Україні немає президента. Ми маємо сценічний образ від придурка, наркомана, алкоголіка, піаніста без штанів до імператора Наполеона і президента Голобородька, ролі яких він грав у 95-му Кварталі і кінофільмах!

Тому говорити про нього, коментувати будь-які його «відосики» чи заяви, немає ніякого сенсу,  а тим більше, приділяти йому стільки часу і уваги.

БАЧИЛИ ОЧІ, ЩО КУПУВАЛИ…

- Так-то воно, так. Але посаду президента України з усіма його повноваженнями В. Зеленський таки займає… 

- Саме займає і не більше Питання не в ньому. Питання у тих недоумках і дебілах, які його обрали. 

- Це ¾ населення країни.

- Хвилинку. Суттєве уточнення. За «Голобородька» проголосувало 13 мільйонів 541 тисяча виборців або 73% з тих, які прийшли на вибори. Це 45% громадян Україні, внесених до списків виборців (30 105 000).

                                                Президент 73% «нелохів»

Так от, ті, хто голосували за Зеленського, на моє переконання, такі ж як і він – недоумки і дебіли. Народна мудрість говорить: «Подібне притягує подібне!».

Видатний український письменник, кінодраматург, класик світового кінематографа  Олександр Довженко справедливо зауважив:

«Ми, українці, є народ другорядний, поганий і нікчемний. Ми дурний народ і невеликий, ми народ безцвітний, наша один до одного непошана, відсутність солідарності та взаємопідтримки, наше наплювательство на свою долю і долю своєї культури абсолютно разючі й об’єктивно абсолютно не викликають до себе ні в кого добрих почуттів, бо ми їх не заслуговуємо. Вся наша нечулість, боягузництво, наше зрадництво і піратство, і грубість, і дурість під час всієї історії возз’єднання Східної і Західної України є, по суті кажучи, цілковитим звинувачувальним актом, є чимось, чого історія не повинна нам простити. У нас абсолютно нема правильного проектування себе в історії. У нас не державна, не національна і не народна політика. У нас нема справжнього почуття гідності, і поняття особистої свободи існує в нас як щось індивідуалістичне, анархічне, як поняття волі – звідси індивідуалізм і отаманство».

Що 73% недоумків не бачили, кого обирали? То чому я повинен пред’являти претензії до піаніста без штанів?! Його обрали українці, а не марсіани. Як говорить прислів’я: «Бачили очі, що вибирали, їжте…». Кінцівку прислів’я, сподіваюся, знають всі.

Вина Зеленського в іншому — у його безвідповідальності перед українським народом, коли він — повний профан у політиці, державному управлінні й безпековій сфері — вирішив балотуватися кандидатом у президенти України! 

Не знаю, чи зрозумів Зеленський, в чому ще є його провина перед етнічними українцями, які складають понад 80% (евреї — 0,2%) населення України. Якщо ні, то тут я йому нічим допомогти не зможу. Як кажуть у народі: «Якщо тато з мамою не дали, то вже ніхто не дасть».

У мене запитання до Зеленського і українців, які обрали його президентом України: чи можете ви хоч на мить уявити, щоб президентом або прем’єр-міністром Держави Ізраїль раптом став араб? У Єгипті — єврей? У Польщі — німець? У Німеччині — француз? У Франції — англієць? У Великій Британії — ірландець? У Фінляндії — росіянин? У Росії — українець? У Латвії — казах? У Литві — узбек? У Естонії — азербайджанець? У країнах Латинської Америки хто-небудь інший, окрім представника корінної нації держави?

Зайдіть зараз у автобус, трамвай, метро і запитайте: хто голосував за цього клоуна? Ніхто руки не підніме. То, де зараз ті понад 13 мільйонів, які обрали його президентом?! Соромно стало? Чи боягузи такі ж, як і він - що не можуть сказати: я за нього голосував і зараз підтримую?!

- Ну, сказати відкрито вони може, й побояться, але чи значить це, що вони справді змінили думку? Днями ЦВК оприлюднила дані по кількості обраних депутатів на місцевих виборах від різних партій. Виявляється, що у «зелених» - цілих 17% представників у радах, і вони на першому місці, випереджаючи будь-яку іншу партію. Тобто, є досить багато людей, які за них продовжують голосувати, водночас підтримуючи і рейтинг довіри до президента Зеленського…

Якщо бояться, то хай памперси (підгузки) одягають. У психіатричних лікарнях, де голосували за Зеленського, не менше дебілів знаходиться.

- У нас країна – психіатрична лікарня?

На цю тему: Психически больные находятся у власти

У минулому році, під час президентських виборів, я попереджав, що «Голобородько» перетворить Україну на 95-й Квартал, з окремою палатою № 6 зі своїм Наполеоном – Зеленським. Так і сталося.

Хто не знає, що це за палата, рекомендую прочитати повість Антона Павловича Чехова «Палата №6», яка була вперше опублікована  в 1892 році в журналі «Русская мысль». 

- Що нас до цього привело? Наче всі нормальні люди.

- Якби були нормальними, а не дебілами і недоумками, мали голову (а не макітру) на плечах і думали нею, то обрали б президентом України українця, державника, який має політичний і управлінський досвід. Вибір був – Руслан Кошулинський, Анатолій Гриценко, Ігор Смешко…  

У 20-х роках минулого століття мій земляк, український державний, військовий і політичний діяч Симон Петлюра застерігав нас, українців: «Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди».

Тоді і воші, і гниди були одного кольору — червоного. Зараз московські воші мають три кольори, а українські гниди — поЗЕленіли. 

Як писав Тарас Шевченко: «Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають». А ми все терпимо цю промосковську нечисть, бо толерантні і терплячі аж до блювоти. 

Не хохлам, малоросам, рабам, підніжкам, грязі Москви та іншому сміттю (горбатого могила виправить), а УКРАЇНЦЯМ раджу послухати (і не раз!) звернення українського письменника Євгена Дударя: «Українці, мої українці!» (див. відео: https://youtu.be/-0RASwLTlyY).

Що ж тепер робити?

Усунути «Янелоха»-Зеленського від влади в конституційний спосіб! Розжовувати не буду. Читайте Конституцію! В ній розписано, як достроково припиняти повноваження президента. Думайте, якщо є чим!

А українцям (не малоросам!) — «і мертвим, і живим і ненародженим» — зауважу словами з «дружнього посланія» нашого духовного батька і пророка української нації Тараса Шевченка:

Якби ви вчились так, як треба, 

То й мудрість би була своя. 

А то залізете на небо:

«І ми не ми, і я не я...». 

Понад 175 років Тарас Шевченко будить в українців почуття національної гідності й честі, щоб посилити національну свідомість словами: «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь...».

Крізь призму часу саме ці слова Шевченка стали пророчими для українців. Адже таке враження, що більшість із нас відірвані від свого коріння, незнання походження роду, історії краю, Вітчизни, своїх національних героїв, звичаїв та традицій свого народу.

Ми як маріонетки, що підвладні чужим думкам, які нав’язуються нам пропагандою «какая разніца», «руского міра» та московської п’ятої колони — ОПЗЖ на чолі з агентами КДБ (ФСБ) і політичного впливу Кремля. 

- До речі, майже третину свого президентського строку Зеленський вже відбув. Таким макаром може і всі 5 років відсидіти… 

- Якщо українці й надалі будуть малоросами і терпітимуть обраного  ними «лоха в кубі», «недоумка», «інфантильного ідіота», то Зеленський може і досидить до кінця президентського строку.

Цю влучну характеристику Зеленському дав колишній керівник (1992-1999 рр.) секретної спецслужби Ізраїлю «Натів» Якова Кедмі, з яким я особисто знайомий (див. відео: https://youtu.be/t9kym4CjrpE).

Наприклад, з приводу проведення 21 липня 2020 року операції зi звільнення заручників, затримання так званого «луцького» терориста і ведення з ним переговорів особисто Зеленським, Кедмі заявив: «Зеленський пробував доказати герою АТО, що він не лох. Так у нього ж на лобі написано, що він лох у квадраті, в кубі» (див. відео: https://youtu.be/xK27eGHTc5g).

Раніше Кедмі охарактеризував Зеленського як «інфантильного ідіота», якого «необхідно показати психологу» (див. відео:

https://youtu.be/KW3iAg4bEsk).

Наголошую – це оцінка професіонала спецслужби Держави Ізраїль!

ЗНАРЯДДЯ ПУТІНА

- До речі, тут є ще одне питання. Ідіот, чи може, ворожий агент?

- Вибачте, але з «Янелоха» - Зеленського агент російських спецслужб, як куля з пластиліну. Ідіот, недоумок при владі набагато небезпечніший, ніж агент іноземної розвідки.

Кремлівському кривавому карлику Путіну Зеленський потрібен лише як знаряддя (бікфордів шнур або капсуль-детонатор), щоб спровокувати в Україні міжетнічне або міжконфесійне протистояння, дестабілізувати політичну, гуманітарну або соціальну ситуацію, підштовхнути українців до масових протестів і за допомогою агентури спецслужб Росії і п’ятої колони московського окупаційного блоку «За життя» (керівництво якого — колишні агенти КДБ СРСР і агенти впливу Путіна) спровокувати громадянське протистояння, яке може перерости у силовий масштабний громадянський конфлікт. На зразок Нагірного Карабаху, Грузії чи Придністров’я. Щоб ввести свої «миротворчі сили» для захисту етнічних росіян і так званих «російськомовних» громадян, які проживають в Україні.

Путіну не потрібна окупована частина Донбасу. Йому потрібна вся Україна, без якої Російська імперія «згине як роса на сонці!».

«Янелох»-Зеленський цього не розуміє через свій молодий вік, відсутність життєвого, політичного, міжнародного і військового досвіду.

Те, що Зеленський «гібридний капітулянт», «бікфордів шнур» чи «капсуль-детонатор» у руках кремлівського карлика, — це півбіди для українців. Вони знають, що робити з такими як він, щоб не було великої всеукраїнської біди. Приклади — Помаранчева революція і Революція гiдності.

Згідно з Загальною декларацією прав людини, прийнятою Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року (Документ ООН/РЕS/217-А, яка є частиною національного законодавства України – ст. 9 Конституції), кожна Людина має право вдатися як до останнього засобу до ПОВСТАННЯ проти тиранії і гноблення. 

Раджу Зеленському добровільно подати у відставку і не доводити український народ або окремих людей до повстання та добре вивчити зміст ст. 36 (необхідна оборона) і ст. 39 (крайня необхідність) КК України.

ОДИН ГОРОХОВИЙ БЛАЗЕНЬ, ДРУГИЙ – КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЕК

- Віктор Янукович був кращим?

- Давайте порівняємо їх. Один гороховий блазень, другий – кримінальний зек, тричі судимий за насильницькі і корисливі злочини. Окрім того, Янукович був подвійним агентом – КДБ і міліції. На зоні мав поганяло «Хам». 

Обидва – громадяни України, малороси, ментально носії «руского міра», не є етнічними українцями! 

За твердженням Януковича, він білорус з польським корінням.

Зеленський в ефірі телеканала «1+1» (ТСН) у минулому році заявив (цитую мовою, якою він говорив): «У меня еврейская кровь, я говорю по-русски, но я гражданин Украины» (див. відео: https://youtu.be/qnica24PTnU).

«Президент Європейської єврейської ради, президент єврейської громади України, член опікунської ради єврейської общини Хабад м. Дніпра «Менора», олігарх Ігор Коломойський в інтерв’ю ізраїльській газеті Makorrishon (3 квітня 2019 року) заявив: «Володимир Зеленський сто відсотків єврей. Він поки що не релігійний, але ми працюємо над тим, щоб, принаймі, він дотримувався Шаббату…»  

Відомий громадський діяч, публіцист, письменник, колишній рабин і глава юдейської общини Хабад м. Харкова  Едуард Ходос (в липні 2014 року прийняв православ’я і відрікся від Толмуду) зазначив, що Зеленський «окормляється Хабадом» і «духовно наставляється» рабином Дніпра і Дніпропетровської області Шмуельом Камінецьким (Див. відео: https://www.youtube.com/watch?v=fT1qEpS_Mss&feature=youtu.be).

На президентських виборах Зеленський і його 95-й Квартал підтримували кримінального зека Януковича.

 

Обидва як президенти постійно брехали українському народу і порушували Конституцію і закони України. Зеленський продовжує це робити і зараз, адже ще не в Ростові…

Є у них ще одна спільна риса характеру – психологія боягуза, яким керує тваринний страх – інстинкт самозбереження. 

Янукович втратив свідомість від кинутого у нього куриного яйця. 

У 2014-2015 роках, коли українці-добровольці рятували Україну від російської путінської орди на сході, Вова Зеленський чотири рази ховався від мобілізації, коли приходили повістки з військового комісаріату, за спідницею матері й за кордоном зі своїм 95-м Кварталом, де ганьбив Україну і її захисників.

Як Зеленський ходив на війну захищати Україну від російського агресора, він продемонстрував у фільмі «300 єврейців», у якому зіграв роль царя, якого мати кличе «поцом». У цьому фільмі Зеленський показав себе дійсно таким, яким є у реальному житті: боягузом, некомпетентним, бездарним і просто «гнидою» - непотребом для держави Україна (див. фрагмент фільма під назвою «Мамо, я йду на війну»: https://youtu.be/av86DFwdGhE). 

Виборці, які голосували за Януковича, а потім за Зеленського, за своїм менталітетом, психологією і недоумкуватістю – одні і ті ж. 

Українська письменниця, поетеса зі світовим ім’ям Ліна Костенко у своєму вірші написала гіркі, але правдиві слова про нас, українців: 

«Ні честі, ні мови, ні згоди,

самі лише смутки і пні. 

Коханий мій рідний народе, 

ти збудешся врешті чи ні?!»

Патріарх-предстоятель УГКЦ, моральний авторитет України Любомир Гузар справедливо зазначив: «Основна проблема України — це моральна деградація, а все інше — наслідки».

Думаю, що Зеленському пора усвідомити, що Путін і лідери ЄС не вважають його главою держави, вони просто насміхаються з нього.

Зеленський для них сценічний образ: шоумен, клоун, паяц, актор, який зіграв ролі від дебіла-придурка у психлікарні до імператора Наполеона і президента Голобородька і втратив своє внутрішнє психологічне і духовне Я.

На думку спеціалістів, зi свого сценічного образу Зеленський вже ніколи не вийде. Це як наркотично-алкогольна залежність, яка вже не виліковується. 

Ці рядки з вірша відомого радянського актора, поета, публіциста, народного артиста Леоніда Філатова (якому Зеленський не рівня!) — це істина на всі часи! Вони повинні стати настільними для таких як Зеленський:

«На свете нет ужаснее напасти, 

Чем идиот, дорвавшийся до власти! 

Нам нужен труп в одежде короля, 

А не живой придурок у руля!..»

Яке сьогодні реальне ставлення до Зеленського політиків ЄС і США, він вже, мабуть, побачив і сам. Зеленський для них — «політичний пігмей», якого на першій міжнародній зустрічі посміхаючись обняли, поплескали по плечу, жартівливо — по щоці, а згодом сказали щось на кшталт: «Гуляй, Вова! Далі ми якось без тебе будемо вирішувати питання України без України. Пігмей нам не потрібен!». 

Путін публічно так і не привітав Зеленського з обранням президентом, як Трамп, Макрон, Меркель. Для нього це «западло» — нижче його гідності. Зеленський для нього клоун, актор, пігмей-піаніст зі спущеними штанами і не більше.

Аналіз півторарічної діяльності Зеленського дає мені (з урахуванням мого професійного, політичного і міжнародного досвіду) підстави зробити однозначний висновок: «Вова» — іграшка в руках Путіна і його спецслужб, які його використовують у геополітичних інтересах Росії.

ЗАМОВНИКОМ ВБИВСТВА ЖУРНАЛІСТА ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ БУВ ПРЕЗИДЕНТ ЛЕОНІД КУЧМА 

- За бурхливими подіями сьогодення дещо призабулася офіційно так повністю і не розкрита справа Гонгадзе. Ви можете впевнено назвати ім’я замовника убивства журналіста?

Так, можу. Очолювана мною ТСК Верховної Ради встановила, що на державному рівні була створена організована злочинна організація (яку я умовно назвав «державною політичною мафією») на чолі з президентом України Леонідом Кучмою. Він, прем’єр-міністр Павло Лазаренко і президент компанії ЄЕСУ Юлія Тимошенко є також батьками «політичної корупції» в Україні. 

До керівного складу «мафії» входили підлеглі Кучми: глава АП Володимир Литвин, голова СБУ Леонід Деркач, міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко, голова ДПА Микола Азаров і Генеральний прокуратур Михайло Потебенько.

Кучмою був розписаний жорсткий механізм розподілу державної власності України, згідно з яким найближче оточення Кучми (його зять Віктор Пінчук, Ренат Ахметов, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші) приватизували цілу країну. 

Була вибудувана жорстока злочинна вертикаль державної влади (всіх її гілок), яка були повністю узурпована Кучмою. Все було підпорядковано одній меті: укріпити президентську владу Кучми і за будь-яку ціну зробити його президентом на другий строк і можливо переобрати і на третій термін шляхом юридичних маніпуляцій з Конституцією України.

Для більш повного уявлення подій тих часів пропоную подивитися документальний фільм «Хто вбив Кравченка? Розслідування». 

(https://youtu.be/953W6z5XEXY).

Парламентська слідча комісія встановила, що замовником викрадення і вбивства журналіста Георгія Гонгадзе був президент України Леонід Кучма. 

У другій половині березня 2011 року я в черговий раз звернувся в Генеральну прокуратуру з депутатським зверненням про порушення кримінальної справи проти Кучми, оскільки мною були встановлені додаткові докази про причетність Кучми до злочинів відносно журналіста Георгія Гонгадзе і громадського діяча Олексія Подольського.

Через пару днів з приводу мого звернення мене запросив перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін. Близько години ми аналізували зібрані докази, щодо злочинів вчинених Кучмою.

21 березня Кузьмін порушив кримінальну справу проти Кучми. На прес-конференції Кузьмін заявив: «У відношенні Кучми порушено справу. Він підозрюється у причетності до незаконних дій та вбивства Гонгадзе і злочинних дій стосовно Подольського». 

Згодом справа з обвинувальним висновком щодо Кучми була направлена в Печерський районний суд Києва для розгляду по суті. Але в «хитрий» спосіб (за вказівкою генпрокурора Віктора Пшонки досудове слідство у справі було раптово поновлено, коли вона уже знаходилася в суді, а Кузьмін був у відрядженні за кордоном) суд визнав постанову про порушення справи проти Кучми незаконною і справу закрили. Кузьміна ж звільнили з займаної посади.     

У грудні 2014 року Ренат Кузьмін заявив в ефірі телеканалу «1+1» заявив: «У 2013 році ми отримали інформацію про те, що за закриття карної справи проти Леоніда Кучми було сплачено безпрецедентний хабар у мільярд доларів. Стало відомо, що гроші за мовчання отримали і деякі свідки цієї справи і учасники процесу».  

«У пакеті домовленостей з минулою владою входило і моє звільнення з прокуратури з притягненням до кримінальної відповідальності за сфальсифікованим звинуваченням. Ми хотіли перевірити цю інформацію слідчим шляхом, але не встигли»,- сказав Кузьмін. 

Детальніше про незаконне закриття кримінальної справи щодо Кучми дивіться у документальному фільмі «Українські сенсації. Чому Кучма не сів за грати?» ( https://youtu.be/gHH3xOm3XHo).

За висновками ТСК підбурювачем вчинення злочину проти Георгія Гонгадзе був глава Адміністрації президента Володимир Литвин, у якого були неприязні стосунки з журналістом Гонгадзе. Литвин помстився Гонгадзе руками Кучми і Кравченка.

    

      Л. Кучма                В. Литвин          Ю. Кравченко           Л. Деркач

Організатором викрадення і вбивства Гонгадзе був міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко, співорганізатором – керівник апарату МВС генерал-полковник Едуард Фере. 

Виконавці злочину: генерал-майор Олексій Пукач і троє офіцерів міліції, його підлеглі – Валерій Костенко, Микола Протасов і Олександр Попович. Всі четверо судом визнанні винними в умисному вбивстві Георгія Гонгадзе і засуджені до позбавлення волі від 12 до 13 років, Пукач – довічно.

В Печерському районному суді Києва Пукач визнав причетність Володимира Литвина  і Леоніда Кучми до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Після оголошення вироку 29 січня 2013 року, яким Пукач був засуджений до довічного ув’язнення, суддя Мельник запитав у Пукача, чи погоджується він з вироком, на що Пукач відповів: «Я погоджуся, коли у цій клітці зі мною будуть Кучма і Литвин». 

«Я все розповів під час слідства і під час суду, але правду в цьому залі хотів знати один адвокат Федур»,- заявив Пукач (див. відео:

https://youtu.be/Wl5suSyGRRU). 

Адвокат потерпілої сторони Валентина Теличенко сказала: «Слава Богу, цю фразу чула не тільки я, але й журналісти. Насправді Пукач неодноразово в досудових і судових свідченнях говорив про Кучму і Литвина, про те, де і коли зустрічався з Литвином, але це не було використано в розслідуванні замовників вбивства».

Наприклад, 30 серпня 2011 року Пукач під час допиту в суді назвав замовників вбивства журналіста Гонгадзе колишнього президента Кучму і ексглаву АП Литвина.

Голова СБУ Леонід Деркач був організатором вчинення ще одного злочину проти Гонгадзе, який виразився в незаконному заведенні щодо журналіста оперативно-розшукової справи «Провокатор», веденні незаконного стеження за Гонгадзе і прослуховуванні його телефонних розмов. Ці злочинні дії Деркач вчинив за вказівкою Кучми, який наказав Деркачу зробити Георгію Гонгадзе «пиз…ць», що на мові «блатних» (мафіозі) означає «вмерти». 

Очолювана мною слідча комісія встановила, що за прямою вказівкою президента Кучми голова СБУ Деркач у лютому 2000 року організував замах на вбивство народного депутата Олександра Єльяшкевича, голови парламентської ТСК, яка встановила, що на президентських виборах 1999 року Кучма повторно став президентом України шляхом масових фальсифікацій, підкупу виборців і адміністративного ресурсу. Єльяшкевич добивався визнання президентських виборів недійсними і усунення Кучми від влади.

У червні 2000 року за наказом міністра внутрішніх справ Кравченка Олексій Пукач разом з двома своїми підлеглими, офіцерами міліції Миколою Наумець і Олегом Мариняк викрали в Києві (так само як і Гонгадзе) громадського діяча Олексія Подольського, відвезли його в лісосмугу Прилуцького району Чернігівської області, де побили, погрожували вбивством, викопуванням власної могили, накинувши ремінь на шию, душили. Подольському пощастило – залишився живим. 

Виконавці злочину Пукач, Наумець і Мариняк визнані судом винними і засуджені до позбавлення волі. Сценарій викрадення Подольського до дрібниць аналогічний тому, як це сталося з Гонгадзе. 

ТСК встановила, що замовником злочину проти Подольського був президент Кучма. Кравченко особисто доповів Кучмі про обставини викрадення і побиття Подольського працівниками міліції. Президент Кучма схвалив злочинні дії Кравченка і його підлеглих.

Кучма також дав доручення голові СБУ Деркачу «знищити мене і Анатолія Єрмака», коли Деркач доповів йому, що ми знайшли за кордоном валютні рахунки сімейства Кучми і його радника Волкова. Аудіо запис цієї розмови був обнародуваний Миколою Мельниченком і опублікований у ЗМІ. 

Матеріали розслідування і висновки ТСК у вересні 2005 року я доповів народним депутатам на сесії Верховної Ради. Парламент взяв звіт до відома і зобов’язав мене направити матеріали ТСК Генеральному прокурору Святославу Піскуну, якому я пропонував висловити недовіру і відправити його у відставку. Після цього Верховна Рада в пожежному порядку 342 голосами з 383 присутніх в залі проголосувала за припинення діяльності очолюваної мною комісії.

Як народний депутат я направив Генеральному прокурору матеріали комісії разом з депутатським запитом про порушення кримінальної справи проти Кучми, Литвина, Кравченка і Деркача, притягнення їх до кримінальної відповідальності і взяття під варту, як співучасників викрадення і вбивства Георгія Гонгадзе та вчинення інших злочинів.

- То ролі Путіна тут не було, з метою підставити Кучму, наприклад?

- Путін використав аудіозаписи майора Мельниченка, щоб Кучма був дискредитованим перед Заходом і став повністю залежним від нього, а Україна залишилася у сфері політичного впливу Москви. Своєю злочинною діяльністю, яка зафіксована на аудіозаписах, Кучма підставив і себе, і Україну, заморозивши на багато років її вступ в ЄС і НАТО. І це була головна мета Путіна, вона зберігається й до цього часу!

15 РОКІВ БЕЗ ПРАВА НА ОСКАРЖЕННЯ

- Нинішній вже заробив собі на строк?

- Звичайно.

- На скільки років?

- Як мінімум – на 15. У тому числі за діяння, які мають ознаки державної зради.

- Наприклад?

- Детально про це йдеться в присуді (вироці) Народного трибуналу України, створеного за моєю ініціативою через соціальні мережі та моїх статтях, опублікованих в серпні ц. р. в газеті «Україна молода»:

«Володимире, ти проклятий батьком загиблого сержанта Ярослава Журавля» (https://www.umoloda.kyiv.ua/number/3621/180/148737/);

«Вирок» кінцевий і оскарженню не підлягає! Майбутнє «Янелоха-Зеленського» (https://umoloda.kyiv.ua/number/3623/180/148911/);

«Зеленський, пішов ти…з поста президента!» 

(https://umoloda.kyiv.ua/number/3627/180/149208/).

Мою ідею створення Народного трибуналу в соціальних мережах підтримало понад 4 мільйони українців, які й обрали його склад.

Встановлені Народним трибуналом фактичні обставини вчинення Зеленським злочинів за викладених у показаннях свідків обставин (які публічно доступні), повністю підтверджуються доказами, дослідженими Трибуналом.

Зібрані докази є належними, достатніми та допустимими, які підтверджують існування обставин про вчинення «верховним обвинуваченим» Зеленським державної зради, зради національних інтересів України та інших злочинів.

Аналізуючи обвинувачення, висунуте Українським народом Зеленському та сукупність досліджених доказів, Народний трибунал ВИЗНАВ ВИНУВАТІСТЬ «верховного обвинуваченого» Зеленського та кваліфікував його діяння за:

ч. 1 ст. 111 (ДЕРЖАВНА ЗРАДА), 

ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), 

ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки), 

ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки), 

ч. 3 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки або в бойовій обстановці) КК України.

Обставини, які пом’якшують покарання «верховного обвинуваченого» Зеленського — наявність двох неповнолітніх дітей, які перебувають на його утриманні.

При визначенні покарання «верховному обвинуваченому» Зеленському Трибунал враховав характер і ступінь тяжкості скоєних ним суспільно небезпечних діянь, стан його фізичного і психологічного здоров’я та дані про особу. 

 

На цю тему: Предатели на самом верху. Спасет ли Зеленский Ермака от гнева ЦРУ и ФБР 

 

На завершення зауважу, чим швидше Зеленський залишить пост президента, тим краще буде для нього, а головне – це порятунок України.

Розмовляв Володимир Сонюк 


На цю тему:

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]