Как гаишник-провокатор бросается на машину, а потом имитирует тяжелые увечья

|
Версия для печатиВерсия для печати

3 января, в Киеве в районе «Золотых ворот» инспектор ГАИ совершил провокацию, цепляясь к авто, которое двигалось с низкой скоростью и упал, сделав вид, что якобы его сбила машина.

Это видно на видео которое воспроизводит видеорегистратор ехавшей сзади машины.

Ирина Закатова написала в Фейсбук; «Я сидела в следующей машине. Не могла поверить своим глазам. Инспектор терся об машину потом картинно падал (даже бился в судорогах). Первая мысль что он был пьян...»

Вчера пресс-служба министерства внутренних дел сообщила, что у 36-летнего работника столичной ГАИ, которого 3 января якобы сбила машина, врачи обнаружили закрытую травму грудной клетки, ушиб коленного сустава и позвоночника.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]