«Досить окупації!»: підприємці Севастополя вийшли на мітинг

Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Підприємці анексованого Севастополя на мітингу 7 листопада в честь 100-річчя Жовтневої революції скаржилися про тиск російських чиновників на бізнес і згадували про заробітки до окупації.

Про це повідомляє Крим.Реаліі.

В руках учасники мітингу тримали плакати з гаслами «В Україні заробив! У Росії віджимають»,« Судді і чиновники з материка! Повертайтеся в свої рідні місця, досить знущатися над севастопольським народом! Ми вас не кликали! Досить окупації!».

За словами підприємців, тиск російської влади півострова на бізнес досяг катастрофічних розмірів, а підконтрольний Кремлю уряд Севастополя займається корупцією і протекціонізмом.

«Сьогодні у уряду одне завдання - забрати торгові місця, виставити їх на аукціон і заробити на цьому гроші. Ми, звичайно, за наведення порядку в місті. Але порядок треба наводити цивілізованим шляхом. Перш ніж когось розганяти і розоряти, треба щось створити», - розповів глава організації «Союз підприємців Севастополя» Марат Тюнін.

За його словами, земельні ділянки для будівництва торгових комплексів видають людям, наближеним до уряду і чиновникам, які приїхали з сусідньої Росії.

На мітинг також вийшли багатодітні матері. Вони розповіли Крим.Реаліі, що відчувають проблеми з житлом.

«До анексії Криму чергу хоч якось рухалася, ми сподівалися. Тепер повна безнадія. Їздили до Путіна в Москву, думали, допоможе», - розповіла одна з учасниць мітингу.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com