Газпром не давал отсрочку в платежах Нафтогазу, - Миллер

|
Версия для печатиВерсия для печати

Долг «Нафтогаза Украины» за поставленный газ составляет 2,02 миллиарда долларов, договоренностей о решении проблемы нет.

 

Об этом заявил журналистам председатель правления «Газпрома» Алексей Миллер (на фото), сообщает ria.ru.

«На данный момент долг НАК „Нафтогаз Украины“ за поставленный в августе, октябре и ноябре газ составляет 2 миллиарда 20 миллионов долларов, мы ищем варианты решения данной проблемы, ведем переговоры, но договоренности на данный момент не достигнуты», — сказал он.

Накануне глава «Нафтогаза» Евгений Бакулин заявил, что холдинг договорился с «Газпромом» о переносе на весну 2014 года платежей за поставки газа в октябре-декабре текущего года.

Сегодня для переговоров в Москву отправился вице-премьер Юрий Бойко.

«Аргумент»


 

В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]