Облаштування місць дислокації Сил тероборони потребує понад 2,7 мільярда гривень
Для забезпечення потреб Сил тероборони першочергово необхідно виділити та облаштувати місця дислокації та забезпечити транспортом. На облаштування усіх місць дислокації загалом потрібно 2 млрд. 772 млн. грн.
Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час засідання Уряду.
«Першочерговою потребою є облаштування і утримання місць дислокації. Адже йдеться про одночасне розгортання 176 військових частин. Зброєю, одягом, засобами зв’язку та індивідуального бронезахисту Сили ТРО поступово будуть забезпечені силами Міноборони. Але залишається питання стану приміщень і підключення до комунікацій, забезпечення транспортом. І ця потреба вимагає нашої реакції і залучення ресурсів місцевої влади та самоврядування», - заявив міністр.
Резніков повідомив, що вже надіслав відповідні листи, де визначено потреби Сил ТРО у регіонах. Наприклад, серед типових вимог для облаштування батальйону міністр назвав такі: виділення приміщення для постійного перебування 45 осіб та резерву; облаштування робочих місць; облаштування режимно-секретного об’єкту та приміщення для зберігання зброї та боєкомплекту; виділення місця для транспорту і запасу палива та складських приміщень.
«Станом на вчора: 80 підрозділів розміщені у 72 майнових комплексах, вже укладено 23 договори оренди. Для розміщення решти 96 підрозділів попередньо обрано 83 майнових комплекси. За попередньою оцінкою, загальна сума потреб на облаштування усіх місць дислокації складає 2 млрд. 772 млн. грн», - повідомив міністр.
Резніков також відзначив, що навантаження на місцеві бюджети після базового забезпечення сил ТрО поступово знижуватиметься.
Як повідомляв Укрінформ, з 1 січня в Україні набув чинності закон «Про основи національного спротиву», який визначає правові та організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони з питань національного спротиву.
Цим законом визначені завдання територіальної оборони, руху опору і підготовки громадян України до національного спротиву, а також встановлено порядок організації, підготовки та ведення територіальної оборони і руху опору.
У складі Сил ТрО: 25 бригад, 150 батальйонів, 10 тисяч осіб за штатом мирного часу та 130 тис в особливий період.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 18:24
- Потужна реформа: Уряд перейменував Мінреінтеграції на Міністерство національної єдності
- 18:11
- Вʼячеслав Курбанов: Про "зниклих безвісті", тобто вбитих
- 17:04
- Корумповану Полтавську обласну МСЕК приєднали до корумпованої обласної лікарні рішенням корумпованої Полтавської обласної ради
- 16:19
- Рада скасувала пільги позбавленим звання Героя України
- 16:02
- Скасування арешту 2,6 млрд грн онлайн-казино, понад 200 закритих справ щодо п’яних водіїв: ВРП позбавила суддю Смик доплат аж на три місяці. Хабарами надолужить!
- 15:21
- «Аль-Маядін»: ССО України воюють на боці повстанців у Сирії
- 15:02
- ДБР затримало багату людину - ексзаступника голови Вищого господарського суду Ємельянова. Це більше схоже на перерозподіл злодійських статків, а не на покарання зла
- 14:50
- Олексій Чернишов став міністром на ідіотській посаді
- 14:02
- Бутусов: Про три гучні кадрові призначення в ЗСУ та ОП
- 13:38
- Посли G7 - українській владі: Свобода преси є важливою для просування України на шляху до НАТО
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.