Важкі бої ідуть за Лисичанськ, ворог стріляє з усіх калібрів

|
Версия для печатиВерсия для печати

На Луганщині наразі бої за Лисичанськ тривають, українські захисники викладаються на повну, аби над містом здіймався жовто-блакитний прапор.

Про це у Фейсбуці повідомив керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Російські окупанти продовжують накривати вогнем український Лисичанськ. Б‘ють з усіх калібрів. Без жалю путінські солдати цілять у житлові квартали, медзаклади, дитсадки, по евакуаційному транспорту… Бої за Лисичанськ тривають. Українські захисники викладаються на повну, аби над містом продовжував майоріти Український стяг», - написав очільник області.

Він зазначив, що рахунок зруйнованих будівель в місті йде на десятки, також чимало постраждалих містян.

Керівник ОВА після свого посту у Фейсбуці опублікував відео боїв у Лисичанську з місця події.

24 лютого президент рф путін розпочав широкомасштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, ракети влучають у житлові будинки.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]