25 українських ТЕС зупинено через брак вугілля, а на 10 з 12 працюючих палива менше мінімальних запасів

|
Версия для печатиВерсия для печати

На 10 листопада 10 з 12 українськи теплоелектростанцій не мають мінімальних запасів вугілля, 25 енергоблоків зупинилися через відсутність палива.

Про це йдеться у даних Міністерства енергетики, Укренерго; про це також повідомив голова енергетичного комітету Верховної Ради Андрій Герус.

Так, запаси не дотримані на шести ТЕС групи ДТЕК Ріната Ахметова: Курахівській, Ладижинській, Добротвірській, Бурштинській, Запорізькій, Придніпровська. Крім того, не мають гарантованого обсягу три ТЕС державного Центренерго: Зміївська, Трипільська, Вуглегірська та Слов'янська ТЕС Донбасенерго.

МІНЕНЕРГО

Герус нагадав, що дотримання гарантованих запасів є однією з умов ліцензійної діяльності, яка має виконуватися безумовно.

Крім того, 25 енергоблоків наразі простоюють через відсутність палива. Найбільше енергоблоків з цієї причини зупинили роботу у державної Зміївської ТЕС, що через дефіцит втратила 7 енергоблоків. Наразі на електростанції працює лише один енергоблок.

Вуглегірська ТЕС зупинила 4 блоки, а Трипільська – 3. Вони теж належать Центренерго.

На аварійних ремонтах також перебувають по два енергоблоки на Курахівській та Бурштинській ТЕС ДТЕК.

 
УКРЕНЕРГО

Нагадуємо: запаси вугілля на складах ТЕС генеруючих компаній опустились нижче 0,5 млн тонн.

Російська Федерація зупинила транзит енергетичного вугілля з Казахстану до України. 

Для балансування енергосистеми в зимовий період уряд пропонує вмикати газові енергоблоки ТЕС та ТЕЦ.

Ключовим стабілізуючим чинником цього опалювального сезону буде атомна генерація - у роботі буде 14 блоків із 15, в уряді впевнені, що цей ОЗП пройдуть спокійно.


На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]