5 років для середніх ремонтів і 10 років для капітальних: озвучено гарантійні терміни для відремонтованих доріг

|
Версия для печатиВерсия для печати

Недоліки, що були виявлені після проведення ремонтів доріг, з цього року виправлятимуться самими підрядниками у межах гарантійного терміну, що становитиме 5 років для середніх ремонтів і 10 років — для капітальних.

Про це під час засідання уряду заявив в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У 2017 році ми відремонтували 2100 км доріг, на що витрачено понад 20 млрд грн. Після ремонту у всіх країнах світу можуть зустрічатися недоліки, але такі недоліки мають бути ліквідовані підрядником у межах гарантійного терміну», — сказав Новак.

За його словами, Укравтодором передбачено внесення змін до усіх договорів, що укладаються з цього року.

«Ми передбачимо гарантійний термін для поточного середнього ремонту 5 років, для капітального ремонту — 10 років. Жодна копійка більше не буде витрачена на виправлення помилок приватних компаній, які виконували роботи. Наше завдання — виявляти дефекти, вказати підряднику недоліки, змусити за власні кошти виправити недоліки», — додав Новак.

Він наголосив, що в Україні погані дороги через багаторічне недбале ставлення як до фінансування, так і до процесу ремонту доріг. Водночас з 1 січня Укравтодор контролюватиме якість проведення робіт лише на дорогах державного значення, а дороги місцевого значення мають контролювати облдержадміністрації.

«Але у 2017 році ми виконували ремонти на дорогах і державного, і місцевого значення, тож перша масштабна перевірка була здійснена по всіх об\’єктах. Перевірки уже здійснені на 90% усіх доріг, на решті 10% перевірки будуть завершені до 1 червня», — поінформував Новак.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]