Apple вже коштує майже трильйон доларів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Apple не вистачило всього лиш $10 мільярдів, щоб досягти результату в $1 трильйон. 1 серпня акції компанії на американській біржі NASDAQ подорожчали більш ніж на 5%.

Про це повідомляє BBC.

Ринкова капіталізація Apple становила $990,4 млрд. Ціна акції на момент закриття III кварталу фінансового року становила $201,5. Напередодні ціна була $190,29. Таким чином, на торгах, що завершилися у середу, цінні папери компанії подорожчали на 5,89%.

У минулому кварталі доходи Apple становили понад $53,25 млрд, що на 17% більше, ніж за аналогічний квартал попереднього фінансового року ($45,4 млрд), а чистий прибуток - $11,5 млрд (+32%, було - $8,7 млрд).

Фінансові результати Apple перевищили очікування аналітиків, які припускали, що виручка компанії зросте лише на 15%.

Зазначимо, що позначку в $1 трлн вдалося подолати лише китайській нафтогазовій компанії PetroChina у листопаді 2007 року. Це відбулося на тлі виходу компанії на Шанхайську фондову біржу. За даними на 1 серпня 2018 року, капіталізація PetroChina становить менше $200 млрд.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com