«Барселона» заперечує, що футболісту нелегально купили печінку

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Футбольний клуб "Барселона" заперечує, що її екс-президент нелегально купив колишньому гравцю Еріку Абідалю печінку.

38-річний Абідаль, який зараз працює технічним секретарем клубу, переніс операцію з трансплантації у 2012 році після того, як у його печінці знайшли пухлину.

Іспанські ЗМІ повідомляли, що екс-президент клубу Сандро Роселль, якого у 2017 році заарештували за відмивання грошей, нелегально купив орган для футболіста.

"Барселона" категорично заперечує ці звинувачення, передає BBC.

Футболіст і лікарня Hospital Clinic de Barcelona, де проводили операцію, також відкидають звинувачення.

Абідаль заявив, що засмучений і роздратований через ці закиди. "Мій кузен Жерар пожертвував мені свою печінку, щоб врятувати мені життя і я дуже йому за це вдячний", - написав він у Twitter.

Він заявив, що при операції дотримувалися всіх протоколів і процедур, про що є відповідна документація.

У клубі "Барселона" зазначили, що засмучені тим, що інформація щодо такого чутливого питання поширюється недостатньо перевіреною.

Представник департаменту юстиції Каталонії розповів ВВС, що справу проти Роселля щодо нелегальної купівлі органу закрили цього року.

Іспанська національна організація з трансплантації заявила, що розслідування, яке проводили разом із лікарнею і Каталонською організацією з трансплантації показало, що донорство та трансплантація відповідали законодавству та клінічним протоколам.

Абідаль грав за "Барселону" у 2007-2013 роках.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com