Безсмертний: Самодіяльність Медведчука – це недопрацювання спецслужб та нормативної бази

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук та його переговори про обмін полонених в обхід Мінська — це недопрацювання спецслужб та нормативної бази.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив Роман Безсмертний — представник України у робочій підгрупі з політичних питань у Тристоронній контактній групі.

«Якщо ми перебуваємо у стані війни з РФ, то на розмову з тих чи інших питань має бути відповідний мандат держави. У Мінськ їздить офіційна делегація. Подібні делегації (Медведчука — ред) мають класифікуватися як речі, які містять ознаки державної зради», — зазначив Безсмертний.

Те що, попередній президент Петро Порошенко не ввів закон про правовий режим воєнного стану та закон про оборону, є наслідком відсутності чіткої правової бази щодо питань війни, додав переговорник. 

«Тому Служба безпеки та інші служби в дезорієнтації, що їм робити. З мого погляду, ці рішення рано чи пізно будуть ухвалені й ця поведінка буде класифікована як державна зрада або зрада державних інтересів», — зазначив Безсмертний. 

Також він вважає, що прихід Медведчука у Верховну Раду може ознаменувати «диверсію на зовнішньополітичному фронті», якщо його призначать, наприклад, заступником голови парламенту, в чиї обов’язки входить представництво України на міжнародному рівні.

Раніше Медведчук заявив, що не претендує на посаду віцеспікера Ради.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com