Брехня, на яку повівся і Президент: троє учасників протестів у Нових Санжарах заявили, що вони не "тітушки" (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Хлопці, яких після сутичок у Нових Санжарах у соцмережах називали "тітушками" з Кропивницького, записали відеозвернення на тлі Новосанжарської райдержадміністрації, в якому заявили, що вони є місцевими жителями.

Відео оприлюднено на YouTube-каналі "Полтавське ТБ".

Хлопці представляються як Максим Корнієнко, Дмитро Зозуля та Олександр Палько. Вони стверджують, що народилися в Нових Санжарах.

«Ми хочемо опровергнути всі звернення у Фейсбукє, усі погрози, які на нас надходять. Ми є місцевими жителями, ми ніякі не тітушки. Всі обвинувачення, все оте що виливається на нас у Фейсбукє. Ми всі є жителями Новосанжарщини. Самі родом з Нових Санжар, народилися тут. Я учасник бойових дій, воював за України, я патріот, я люблю свою країну. На тому місці, в той час я опинився заради цікавості. І пробув там не більше ніж годину. За цю годину на мене... присилають погрози, погрожують... Обливають всякою гряззю. Зозуля Дмитро Олександрович (в центрі). Місцевий житель Новосанжарщини. Проживаю у селі Лелюхівка. Палько Олександр Олександрович (праворуч). Тоже новосанжарець. Виросли тут всігда, постояно... Гордієнко Максим Романович (ліворуч). Переіменований як Стоволосий. Я їм не являюсь. Я з Новосанжарщини. Я переіменований як Денис Іванов. Тоже не являюся ним. Є жителем Новосанжарщини і ногою не був в Кропивницькому. В масових заворушеннях участі ми не приймали. Привозили тільки голодним людям пиріжки. 30 штук з варенишної, з Лелюхівки. Щоб люди поїли. І зайшли, стали... і попали на ті півтора часа в кадр. Не поширюйте будь ласка цей наклеп по соціальним сєтям.»

Відеозвернення з'явилося у зв'язку з тим, що під час заворушень у Нових Санжарах увагу користувачів мережі привернули троє молодих людей у спортивному одязі. У соцмережах їх назвали провокаторами, які приїхали з інших міст, щоб дестабілізувати ситуацію. В одному з хлопців, який записав звернення, нібито впізнали "тітушку" з Кропивницького.

Версію про приїжджих "вірусологів у спортивних костюмах", які підбурювали натовп під час сутичок у Нових Санжарах, озвучив секретар РНБО Олексій Данілов, а пізніше "продублював" у своєму відеозверненні Президент України Володимир Зеленський.

Зазначимо також, що центр «Миротворець» видалив сторінки вищезгаданих Олега Семиволоса та Олександра Федорова, які були створені одразу після публікацій про «тітушок».

Нагадаємо, 20 лютого 45 українців і 27 іноземців, евакуйованих з китайського Уханя через епідемію коронавірусу, прибули в Україну. Жителі Нових Санжар вийшли на протест, під час якого почалися сутички. Автобуси з евакуйованими закидали камінням. В результаті поліція затримала 24 протестувальників, але вранці відпустила всіх, крім однієї людини.

Під час зіткнень у Нових Санжарах постраждали дев'ять поліцейських і цивільний. Поліція почала два кримінальні провадження за фактом заворушень.

Зеленський визнав події в Нових Санжарах спланованими і пообіцяв покарати винних.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]