Через зграю бродячих собак жінка на 4 місяці тепер прикута до ліжка

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Повідомляти зооконтроль місцеві не поспішають, кажуть, не хочуть дивитися, як тварин відловлюють та як з ними розправляються

У Дніпрі жінка постраждала від нападу зграї безхатніх псів, повідомляє "5 канал". Поки відбивалася – впала, забила спину та зламала руку. Нині непрацездатна і прикута до ліжка. Мешканці мікрорайону, де постраждала жінка, про зграю знають, проте до зооконтролю не звертаються. Не хочуть, щоб труїли собак. Хто має врегулювати ситуацію – дізнавалася Наталія Світлова.

Олена Свіченська має на руці та обох ногах численні гематоми, подряпини й рани від собачих укусів.

"Я злякалася. Задкувала і намагалася захистити спину і до якогось дерева притулитися спиною. І коли я задкувала – впала. Постільний режим 4 місяці. І діагноз – компресійний перелом хребта", – розповідає потерпіла.

Зграя псів на жінку напала, коли вона йшла близько 10-ї вечора. Вдень тут псів не видно, а поруч у парку гуляють люди.

Мешканці мікрорайону кажуть, не раз бачили зграю.

Проте повідомляти зооконтроль місцеві не поспішають. Кажуть, не хочуть дивитися, як тварин відловлюють та як з ними розправляються.

"Вони не спускаються, вони ось там ось нагорі погавкають – і на цьому кінець. Вони не тікають, в бійку не лізуть. Принаймні зі мною", – запевняє мешканка мікрорайону.

Зооконтроль відкидає наклепи про нібито насильницьку розправу над безхатніми тваринами. Кажуть, їхнє основне завдання – стерилізація задля зменшення популяції. А щоб розв'язати локальну проблему бродячих псів, – рекомендують місцевим зробити заявку на виклик зоодетектива.

"Зоодетектив виїжджає на місце, опитує людей, шукає кормову базу. Якщо собаки справді там є, вивчає аспекти відлову тварин. Дуже багато наклепів", – коментує Арсеній Богомаз, ловець безпритульних тварин КП "Зооконтроль".

У Дніпрі комунальне підприємство стерилізує та щепить близько 3 тисяч тварин на рік. Кажуть, останній підтверджений випадок нападу собачої зграї на людину був минулого літа.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com