CNN: Росія поставляє зброю Талібану

|
Версия для печатиВерсия для печати

Телеканал CNN показав членів двох угрупувань Талібану зі зброєю, яке, за їхніми словами, потрапило до них з Росії.

Як повідомляє Голос Америки, новина стала ще одним аргументом на підтримку заяв американських військових про те, що Кремль озброює свого колишнього супротивника.

Репортаж CNN включав відео з членами двох різних угруповань Талібану з Афганістану з автоматами Калашникова і кулеметами зі стертими розпізнавальними знаками.

На одному відео показане угрупування в районі Герата з різними видами зброї, яке, за їхніми словами, вони захопили у конкуруючих сил Талібану на чолі з муллою Хайбатуллою.

«Росіяни передали цю зброю бійцям мулли Хайбатулли через Іран», - говорить заступник лідера угруповання мулла Абдул Манан Ніязі.

На іншому відео, знятому в районі Кабула, боєць Талібану в масці сидить поруч зі зброєю, яке, за його словами, було отримано в провінції Кундуз на кордоні з Таджикистаном.

«Ці пістолети потрапили до нас недавно, - каже він в репортажі CNN. - Вони зроблені в Росії. Дуже хороші".

Представник уряду Афганістану Седік Седікі заявив, що «немає диму без вогню».

«Росіяни заявляють, що вони підтримують контакти з Талібаном. Ми отримуємо багато інших повідомлень від інших людей про те, що вони озброюють Талібан, - сказав Седікі в інтерв'ю CNN. - Тому наші розвідслужби намагаються з'ясувати рівень підтримки, що надається Талібану ».

Російський МЗС відмовився від коментарів, хоча раніше називав такі твердження помилковими.

Коли в квітні командувача силами США в Афганістані генерала Джона Ніколсона запитали про російські поставки зброї Талібану, він сказав: «Ми продовжуємо отримувати повідомлення про таку допомогу».

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]