Daily Telegraph: Російська пропаганда діє через Лондон

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Про це у неділю, 25 березня, пише респектабельна щодення газета The Daily Telegraph. А її даними, йдеться про два канали, що володіють ліцензією британського наглядового відомства Ofcom і зареєстровані в столиці Сполученого Королівства – Ren TV та НТВ.

Ці телевізійні канали, що належать Росії, могли використовувати Велику Британію як центр для поширення пропагандистських ідей і «теорій змови» про недавнє отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля у місті Солсбері. Такі передачі викликають «серйозну стурбованість» у країнах, що є сусідами Російської Федерації, як дезінформаційні кампанії. Зокрема, було передано заклик до глядачів підписати петицію з ініціативою референдум щодо зміни конституції Латвії, а також помилкове твердження про те, що ініціатива була схвалена латвійським виборчкомом, повідомляє Meest-Online.

Посол Латвії у Сполученому Королівстві Байба Браже сказала, що відомству Ofcom необхідно «робити більше» для вирішення цих завдань, а також закликала до змін у правилах Євросоюзу, які могли б дозволити втручатися у конфліктні ситуації місцевим регуляторам. Правила Євросоюзу дозволяють мовникам транслювати свої передачі на території всіх країн-членів, навіть якщо телеканали зареєстровані тільки в одній державі. На думку пані Браже, канал Russia Today транслював «чисту пропаганду».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]