"Дефіцит асигнувань": військові частини ЗСУ відключають від електрики через борги і несвоєчасну оплату

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глава Асоціації споживачів енергетики і комунальних послуг, колишній член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Андрій Герус повідомив, що військові частини Збройних сил України будуть відключені від електропостачання через ічнуючі борги та несвоєчасну сплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Про це він заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Все заради перемоги. Але не над Путіним, а на виборах. Одноразові грошові подачки, матеріальні допомоги, підкупи призвели до різкого дефіциту бюджетних коштів та скорочення фінансувань військових частин - у тих почали накопичуватися борги.

На минулому тижні Міноборони надіслав лист до військових частин щодо ситуації із оплатою електроенергії та комунальних послуг. Із цього листа: "На цей час виникла складна ситуація з оплатою за спожиті військовими частинами (установами) Збройних Сил України комунальні послуги та енергоносії через дефіцит асигнувань відповідно до помісячного розпису. На сьогодні заборгованість за спожиті військовими частинами енергоносії та комунальні послуги складає 255,4 млн гривень. Через несвоєчасну оплату постачальні організації вдаються до нарахування пені, блокування рахунків КЕЧ (КЕЧ районів), відключення військових частин від мереж живлення", - написав Герус.

Також у березні на 20-30% урізали доплати цивільним, які працюють у військових частинах та військових містечках.

Зазначимо, що ЗСУ споживають електроенергію на суму біля 6 млрд гривень на рік.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com