Для чого Росія вербує українців на Facebook?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росія намагалася вербувати українців на Facebook

 

Росія вербує в інших країнах людей, аби мати змогу розміщувати там політичну рекламу на Facebook, пише Telegraph.

За правилами Facebook, публікувати політичну рекламу можна лише у країні проживання. Однак деякі країни намагаються обходити цю норму, каже голова кібербезпеки компанії Натаніел Глейшер.

"У деяких країнах таємно проводити рекламу на користь іншої країни є незаконним, - каже Глейшер. - Тому до цих людей можуть завітати правоохоронці". 

Глейшер підтвердив, що таку тактику спостерігали в Україні, де росіяни намагалися орендувати акаунти місцевих жителів, зазначає BBC.

При цьому Глейшер не уточнив, чи спрацювала ця тактика, і не назвав інших країн, де відбувалося б щось подібне.

Однак Facebook раніше вже попереджав про можливе фінансування Росією реклами в різних точках Європи, пише газета.

Зокрема, у січні адміністрація соцмережі видалила сотні сторінок у Литві та Естонії, які представлялися, як місцеві ЗМІ, але за даними Facebook, насправді перебували під управлінням російського інформаційного агентства Sputnik.

За словами Глейшера, з 2016 року кількість спроб російського втручання у вибори збільшилися.

Раніше цього року голова електоральної політики Facebook, Кейті Харбат, повідомила про складання "білого списку" політичних рекламодавців із ЄС перед виборами в Європарламент. Вона додала, що деяких кандидатів доведеться блокувати.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com